35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SIERADZ, 30.06-01.07.2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-30 16:20:37
K1500
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-30
DZIEŃ 2
2018-07-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

12:55  Tyczka K 
13:00  Wzwyż K 
13:03  Trójskok M 
13:05  Młot K 
13:55  110 m pł M  [el]
14:15  100 m pł K  [el]
14:30  Ceremonia otwarcia 
15:00  110 m pł M  [F]
15:13  100 m pł K  [F]
15:18  Oszczep M 
15:21  Kula K 
15:22  400 m M  [s]
15:45  400 m K  [s]
16:12  1500 m K  [s]
16:21  1500 m M  [s]
16:35  3000 m prz. M  [s]
16:40  Oszczep K 
16:45  Trójskok K 
16:55  100 m M  [el]
17:00  Kula M 
17:15  100 m K  [el]
17:35  3000 m prz. K  [s]
17:55  100 m M  [F]
18:10  100 m K  [F]
REKORDY
RE (U23) 3:57.00* HASSAN Sifan NED Paris St Denis 2014-07-05
RP 3:59.22 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Oslo 2000-07-28
RP (U23) 4:01.36 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Zurich 1999-08-11
RP (U23) 4:01.00* ENNAOUI Sofia MKL Szczecin Paris (FRA) 2016-08-27
Min. ME 4:09.00 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2018-06-30 16:20:37
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2018-06-30 16:12 WYSTARTOWANO: 16:13:35
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 12 285
LIZAKOWSKA Weronika 98-11-02 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 4:20.99 PB 25
2 10 317
INDEKA Sylwia 97-06-19 LKS Pszczyna (SL) 4:21.02 SB 21
3 11 145
HOŁDA Aleksandra 96-11-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) 4:22.28 PB 18
4 7 199
GÓRAK Paulina 97-11-13 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:23.78 PB 16
5 9 362
SZPOTT Sandra 96-01-22 PLKS Gwda Piła (WP) 4:25.78 PB 14
6 8 311
SZYJKA Anna 98-10-20 AZS-AWF Katowice (SL) 4:27.01 PB 12
7 5 324
SUCHOWIECKA Patrycja 97-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 4:27.07 PB 10
8 2 115
KUŚMIEREK Agnieszka 98-04-20 LKS Omega Kleszczów (LD) 4:38.84 PB 8
9 3 240
CIOŁKO Sylwia 98-03-25 KS Podlasie Białystok (PD) 4:43.19
10 4 249
SKRZYPKO Barbara 97-06-01 KS Podlasie Białystok (PD) 4:44.66
11 1 193
BUDZIŁEK Martyna 96-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 4:59.14 SB

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.035279035568237 s.