37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-04 16:41:45
K100 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



13:17  Młot K 
13:20  Tyczka K 
13:30  Trójskok M 
14:31  100 m M  [el]
15:00  100 m K  [el]
15:25  Ceremonia otwarcia 
15:33  Kula K 
15:35  400 m K  [s]
15:40  Oszczep M 
15:55  400 m M  [s]
16:00  Wzwyż K 
16:26  100 m M  [F]
16:35  100 m K  [F]
16:48  110 m pł M  [el]
17:00  Kula M 
17:10  Trójskok K 
17:13  100 m pł K dod  [s]
17:25  1500 m K  [s]
17:35  1500 m M  [s]
17:35  Oszczep K 
17:50  110 m pł M  [F]
18:00  100 m pł K  [F]
18:15  3000 m prz. K  [s]
18:30  3000 m prz. M  [s]
REKORDY
RE (U23) 11.00 LALOVA Ivet BUL Athens 2004-08-22
RP (U23) 11.07 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice Berlin (GER) 2019-09-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-04 16:39:49
100 m K - elim 1 Planowany START: 2020-09-04 15:00 WYSTARTOWANO: 14:59:53
+2.8 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 7 132
PALUCH Paulina 98-12-03 AZS-AWF Warszawa (MZ) 11.65 0.224 Q 2
2 6 286
STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 AZS-AWF Katowice (SL) 11.79 0.168 Q 5
3 3 6
KACZMAREK Natalia 98-01-17 KS AZS AWF Wrocław (DS) 11.87 (862) 0.154 q 8
4 5 111
KOŁODZIEJCZYK Lidia 00-06-23 ULKS MOSiR Sieradz (LD) 12.38 0.278 11
5 4 270
BRENDEL Magdalena 00-09-17 AZS-AWF Katowice (SL) 12.46 0.141 13
6 2 358
ŻUK Natalia 00-12-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.52 0.147 14
7 8 356
PRUSIŃSKA Małgorzata 00-07-25 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.70 (697) 0.193 19
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL ZTE Radom 11.51
2 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 11.52
3 MIERZYŃSKA Jagoda 98 KS AZS AWF Wrocław 11.72
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 SWOBODA Ewa 97 AZS-AWF Katowice 11.49
2 SICIARZ Klaudia 98 KS AZS AWF Kraków 11.89
3 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 11.92
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.18645691871643 s.