39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 14:05:15
M200 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RE (U23) 19.80 LEMAITRE Christophe FRA Daegu (KOR) 2011-09-02
RP (U23) 20.31 JĘDRUSIŃSKI Marcin OLIMPIA Poznań Monachium (GER) 2002-08-09
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-31 14:05:15
200 m M Planowany START: 2022-07-31 12:45 WYSTARTOWANO: 12:47:10 DEKORACJA 13:33
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 4 4 -0.4 m/s 333 WYKROTA Patryk 00-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 20.74 0.166 1
2 3 4 -0.4 m/s 246 KOMAŃSKI Albert 00-02-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 20.89 0.142 PB 2
3 5 4 -0.4 m/s 102 ŻOK Łukasz 01-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 21.06 0.186 3
4 8 4 -0.4 m/s 11 ŁUKOMSKI Adam 01-09-06 KS AZS AWF Wrocław (DS) 21.13 0.219 PB 4
1 4 3 +2.0 m/s 327 KAROLEWSKI Marcin 02-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 21.38 0.203 PB 5
2 7 3 +2.0 m/s 66 CHMIEL Jakub 01-02-08 AZS UMCS Lublin (LU) 21.46 0.131 PB 6
1 3 2 +3.4 m/s 22 SZACHNIEWICZ Szymon 01-05-26 KS AZS AWF Wrocław (DS) 21.53 0.162 7
3 6 3 +2.0 m/s 138 PĘCZEK Piotr 02-02-22 RKS Łódź (LD) 21.58 0.187 8
2 7 2 +3.4 m/s 311 TARADAJ Bartosz 01-12-22 KS AZS AWF Katowice (SL) 21.70 0.223 9
5 7 4 -0.4 m/s 80 KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość (LU) 21.74 0.191 10
3 5 2 +3.4 m/s 201 MICHNIEWSKI Olgierd 00-11-18 RLTL Optima Radom (MZ) 21.80 (794) 0.178 11
6 6 4 -0.4 m/s 181 TRZASKA Damian 00-02-03 KS Ciechan Ciechanów (MZ) 21.80 (794) 0.136 11
4 6 2 +3.4 m/s 188 FARAJ Wiktor 02-05-02 OKS Skra Warszawa (MZ) 21.83 0.158 YC TR 16.5.2 13
5 8 2 +3.4 m/s 101 SOŁTYSIAK Daniel 01-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 21.94 0.226 14
4 5 3 +2.0 m/s 83 PIETRUSA Jakub 02-02-09 KS Agros Zamość (LU) 21.97 0.113 15
1 4 1 +0.0 m/s 100 SOŁTYSIAK Bartosz 01-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 22.14 0.206 16
2 3 1 +0.0 m/s 120 GOŁĄB Jarosław 00-03-15 LKS MOSiR Sieradz (LD) 22.24 0.161 SB 17
3 5 1 +0.0 m/s 190 MOLSKI Paweł 02-12-12 OKS Skra Warszawa (MZ) 22.56 0.221 18
4 2 +3.4 m/s 5 WAWRZYNIAK Sebastian 02-02-09 GKS Start Długołęka (DS) DNF 0.465
6 1 +0.0 m/s 380 FRĄCKIEWICZ Natan 01-08-02 STS Pomerania Szczecinek (ZP) DNS
7 1 +0.0 m/s 84 PYDA Jakub 01-03-23 KS Agros Zamość (LU) DNF 0.211
8 1 +0.0 m/s 367 KOZACKI Jakub 02-10-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) DNS
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 21.18
2 WÓJCIK Mateusz 98 AZS Łódź 21.35
3 TRZASKA Damian 00 MKS Bank BS Płońsk 21.37
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 20.84
2 WYKROTA Patryk 00 OŚ AZS Poznań 20.94
3 TRZASKA Damian 00 MKS Bank BS Płońsk 21.28
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0430851 s. | Mem: 1.25 megabytes