37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-05 15:21:05
K5000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



11:00  Dysk K 
11:05  Tyczka M 
12:00  400 m pł K  [s]
12:05  W dal M 
12:20  400 m pł M  [s]
12:45  Dysk M 
12:40  200 m K  [s]
13:00  200 m M  [s]
13:20  800 m K  [s]
13:40  800 m M  [s]
13:55  Wzwyż M 
14:00  W dal K 
14:05  4x100 m K  [s]
14:25  4x100 m M  [s]
14:30  Młot M 
14:40  5000 m M  [s]
15:00  5000 m K  [s]
15:25  4x400 m K  [s]
15:35  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 14:24.68 ABEYLEGESSE Elvan TUR Bergen 2004-06-11
RP (U23) 15:50.65 KOWALSKA Katarzyna VECTRA Włocławek Słupsk 2007-09-09
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-05 15:21:05
5000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-05 15:00 WYSTARTOWANO: 15:00:41
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 7 267
TOPKA Beata 99-01-20 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 17:34.47 SB 25 1
2 10 369
SADOWSKA Milena 99-01-04 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 17:44.44 21 2
3 2 107
KRÓLIK Kinga 99-09-26 UKS Azymut Pabianice (LD) 17:51.87 18 3
4 3 370
WIKTORCZYK Anna 98-07-01 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 18:07.67 16 4
5 9 106
ŚLESZYCKA Anna 98-12-11 RKS Łódź (LD) 18:14.37 14 5
6 8 359
PAWŁOWSKA Kamila 00-07-18 KS Zamek Kurzętnik (WN) 18:28.35 12 6
7 11 259
DUBIELLA Monika 00-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 18:32.39 10 7
8 6 74
KLIMEK Beata 99-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 18:34.01 PB 8 8
1 302
KWAPISZ Karolina 00-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) DNF
4 160
TRZCIŃSKA Joanna 99-10-04 OKS Skra Warszawa (MZ) DNF
5 138
ŚWIĘCKA Magdalena 99-06-10 AZS-AWF Warszawa (MZ) DNF
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 HOŁDA Aleksandra 96 AZS-AWF Warszawa 17:03.22
2 INDEKA Sylwia 97 LKS Pszczyna 17:06.68
3 PLESKACZYŃSKA Julia 98 AZS UMCS Lublin 17:11.01
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.62083506584167 s.