37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-05 12:55:58
K200 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



11:00  Dysk K 
11:05  Tyczka M 
12:00  400 m pł K  [s]
12:05  W dal M 
12:20  400 m pł M  [s]
12:45  Dysk M 
12:40  200 m K  [s]
13:00  200 m M  [s]
13:20  800 m K  [s]
13:40  800 m M  [s]
13:55  Wzwyż M 
14:00  W dal K 
14:05  4x100 m K  [s]
14:25  4x100 m M  [s]
14:30  Młot M 
14:40  5000 m M  [s]
15:00  5000 m K  [s]
15:25  4x400 m K  [s]
15:35  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 21.71 KOCH Marita GDR Karl-Marx-Stadt 1979-10-06
RE (U23) 21.71 DRECHSLER Heike DGR Jena 1986-06-29
RP (U23) 22.58 SZEWIŃSKA Irena POLONIA Warszawa Mexico 1968-10-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-05 12:55:58
200 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-05 12:40 WYSTARTOWANO: 12:42:11
-0.9 m/s   PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 3 229
GOLA Marlena 98-06-08 KS Podlasie Białystok (PD) 23.70 0.160 1
1 6 2 310
ADAMEK Klaudia 99-03-22 KS Gwardia Piła (WP) 23.91 0.103 PB 2
2 4 3 167
KOTWIŁA Martyna 99-01-13 RLTL ZTE Radom (MZ) 24.08 0.124 3
3 2 3 132
PALUCH Paulina 98-12-03 AZS-AWF Warszawa (MZ) 24.10 0.141 PB 4
4 7 3 78
JASTRZĄB Izabela 00-02-10 MKS Agros Chełm (LU) 24.29 0.244 5
5 6 3 249
PIETRZAK Olga 98-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 24.31 0.128 6
6 8 3 274
GUZOWSKA Paulina 00-06-17 AZS-AWF Katowice (SL) 24.35 0.168 7
2 3 2 355
POTASZNIK Alicja 00-04-24 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 24.46 0.142 8
3 7 2 348
NEUMANN Sara 00-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 24.50 0.215 PB 9
4 4 2 286
STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 AZS-AWF Katowice (SL) 24.86 0.142 10
5 8 2 120
BARTNOWSKA Weronika 00-05-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) 25.01 0.158 11
1 6 1 226
WROŃSKA Wiktoria 00-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 25.53 0.132 12
2 5 1 185
BANAŚ Patrycja 00-09-07 Kraków Athletics Team (MA) 25.57 0.101 13
3 3 1 298
OLECHNO Adrianna 98-05-15 MCKiS Jaworzno (SL) 25.74 0.135 PB 14
4 4 1 325
DUDZIAK Aleksandra 98-12-13 OŚ AZS Poznań (WP) 25.76 0.197 15
5 2 1 358
ŻUK Natalia 00-12-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 25.93 0.142 SB 16
6 8 1 356
PRUSIŃSKA Małgorzata 00-07-25 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 26.00 0.169 17
7 7 1 272
CIESIELSKA Larysa 98-10-17 AZS-AWF Katowice (SL) 26.05 0.163 18
6 5 2 10
RAJEWSKA Alicja 99-03-08 KS AZS AWF Wrocław (DS) 26.44 0.124 19
2 2 198
MIĘKIŃSKA Magdalena 99-10-05 KS AZS AWF Kraków (MA) DNF 0.337
3 3 6
KACZMAREK Natalia 98-01-17 KS AZS AWF Wrocław (DS) DNS
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL ZTE Radom 23.53
2 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 23.66
3 KACZMAREK Natalia 98 KS AZS AWF Wrocław 23.93
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 KACZMAREK Natalia 98 KS AZS AWF Wrocław 24.20
2 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 24.43
3 WĘGLARZ Natalia 98 AZS-AWF Katowice 24.61
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.41354203224182 s.