36. PZLA Mistrzostwa Polski U23
LUBLIN, 29-30 czerwca 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-06-29 17:04:04
M100 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 400pk 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-06-29
DZIEŃ 2
2019-06-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

REKORDY
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
Min. ME U23 (U23) 10.50 Gävle (SWE) 2019-07-11
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-06-29 17:03:24
100 m M - elim 1 Planowany START: 2019-06-29 15:20 WYSTARTOWANO: 15:20:15
+3.5 m/s   PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 3 2 207
ŻAK Łukasz 97-05-31 KS AZS AWF Kraków (MA) 10.43 0.170 Q 1
2 6 2 303
PAJĄK Rafał 99-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 10.49 (481) 0.123 Q 2
1 2 1 325
GAŁANDZIEJ Jakub 97-03-17 OŚ AZS Poznań (WP) 10.49 (490) 0.163 Q 3
3 8 2 294
WOŹNIAK Szymon 99-08-10 AZS-AWF Katowice (SL) 10.54 0.142 q 4
1 3 3 320
BALCEREK Adam 98-01-11 OŚ AZS Poznań (WP) 10.55 0.224 Q 5
2 3 1 17
SIUDEK Bartosz 98-04-29 KS AZS AWF Wrocław (DS) 10.57 0.158 Q 6
2 6 3 59
BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (KP) 10.58 (572) 0.195 Q 7
3 5 1 275
BURDA Adam 99-06-10 AZS-AWF Katowice (SL) 10.58 (579) 0.128 q 8
3 5 3 328
HAMPEL Eryk 97-12-03 OŚ AZS Poznań (WP) 10.61 0.179 SB 9
4 7 2 338
WOSICKI Józef 97-12-28 OŚ AZS Poznań (WP) 10.65 0.162 10
4 1 1 306
KOZŁOWSKI Przemysław 98-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 10.67 0.174 11
5 2 2 61
LEWANDOWSKI Adam 97-07-22 MKL Toruń (KP) 10.71 0.148 12
6 5 2 354
SMOSARSKI Dominik 99-09-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 10.73 0.149 13
4 2 3 278
DZIDA Paweł 99-04-13 AZS-AWF Katowice (SL) 10.74 0.145 =PB 14
5 8 1 28
SZTEJKOWSKI Damian 99-03-10 LKS Polkowice (DS) 10.75 0.173 15
6 7 1 220
MICHAŁOWICZ Krzysztof 99-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 10.76 (756) 0.209 16
7 4 2 163
ZAWADZKI Jacek 97-09-23 OKS Skra Warszawa (MZ) 10.76 (756) 0.124 16
5 4 3 345
KRÓLIKOWSKI Szymon 99-09-03 UKS Achilles Leszno (WP) 10.86 0.167 SB 18
6 7 3 302
GIBAS Marcin 99-06-20 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 10.87 0.278 19
7 4 1 334
SIUDA Mateusz 98-05-05 OŚ AZS Poznań (WP) 10.94 0.198 20
8 6 1 158
GAJEWSKI Karol 99-08-31 OKS Skra Warszawa (MZ) 11.03 0.178 21
8 1 2 300
KUZAK Piotr 97-04-13 MCKiS Jaworzno (SL) 11.04 0.164 22
7 1 3 248
CEGIELSKI Tomasz 98-05-23 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 11.07 0.253 23
8 8 3 100
MROCZEK Adam 99-12-21 AZS Łódź (LD) 11.14 0.267 24

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.032811164855957 s.