37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-05 13:15:37
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



11:00  Dysk K 
11:05  Tyczka M 
12:00  400 m pł K  [s]
12:05  W dal M 
12:20  400 m pł M  [s]
12:45  Dysk M 
12:40  200 m K  [s]
13:00  200 m M  [s]
13:20  800 m K  [s]
13:40  800 m M  [s]
13:55  Wzwyż M 
14:00  W dal K 
14:05  4x100 m K  [s]
14:25  4x100 m M  [s]
14:30  Młot M 
14:40  5000 m M  [s]
15:00  5000 m K  [s]
15:25  4x400 m K  [s]
15:35  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 8.86 EMMIYAN Robert URS Tsakhkadzor 1987-05-22
RP (U23) 8.21 STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Salamanca 2007-07-04
 

Data aktualizacji: 2020-09-05 13:15:37
W dal M Planowany START: 2020-09-05 12:05 ZAKOŃCZENIE: 13:00:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 9 76
TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.53
-1.7
7.54
+1.3
x
-0.8
x
-1.4
7.62
-0.7
x
-0.5
7.62 25
2 2 125
GĄBKA Bartosz 99-05-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) 7.14
-1.7
5.25
+0.4
x
-0.6
x
-0.9
7.19
-1.0
7.05
-0.6
7.19 21
3 7 73
CZARNOCKI Damian 00-06-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 6.73
+0.1
7.19
+0.9
6.89
-1.2
7.09
-1.3
7.01
-0.9
6.95
+0.8
7.19 18
4 3 169
KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL ZTE Radom (MZ) 7.01
+0.4
6.70
-0.9
x
-0.9
6.97
-1.7
7.10
-0.2
6.33
+0.4
7.10 16
5 5 190
KANTOR Amadeusz 00-02-09 KS AZS AWF Kraków (MA) x
-0.3
6.86
+0.6
6.85
+0.7
6.98
-0.4
x
-0.9
7.05
-1.1
7.05 SB 14
6 10 315
JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 6.73
-0.7
6.77
+2.0
6.84
-0.8
x
-0.9
6.52
+0.4
r
-
6.84 SB 12
7 6 68
LEMIESZEK Kacper 00-11-13 KS Agros Zamość (LU) x
+0.5
x
+0.4
5.28
+0.3
x
-1.0
x
+0.7
x
-1.2
5.28 10
4 246
KAŃSKI Norbert 98-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x
+0.1
-
-
r
-



NM
1 52
LESZCZUK Bartosz 00-11-11 AZS UMCS Lublin (LU)





DNS
8 247
MAŃCZUK Piotr 98-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk (PM)





DNS
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 CHOJNOWSKI Bartosz 97 KS Podlasie Białystok 7.64
2 RÓŻAŃSKI Mateusz 98 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.63
3 GĄBKA Bartosz 99 AZS-AWF Warszawa 7.31
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 RÓŻAŃSKI Mateusz 98 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.65
2 CHOJNOWSKI Bartosz 97 KS Podlasie Białystok 7.47
3 JOPEK Mateusz 96 KS AZS AWF Wrocław 7.44
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.20065903663635 s.