39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-30 18:30:34
Mw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

12:40  Trójskok K 
12:50  Kula M 
12:50  Kula K 
13:30  100 m K  [el]
14:15  Tyczka K 
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Oszczep M 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:12  110 m pł M  [el]
16:17  Oszczep K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:00  Wzwyż M 
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Młot M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 2.42 SJÖBERG Patrik SWE Stockholm (SWE) 1987-06-30
RP (U23) 2.36 WALERIAŃCZYK Aleksander WAWEL Kraków Bydgoszcz 2003-07-20
 

Data aktualizacji: 2022-07-30 18:30:34
Wzwyż M Planowany START: 2022-07-30 17:00 ZAKOŃCZENIE: 18:05:00 DEKORACJA 19:40
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.90 1.95 2.00 2.04 2.08 2.12 2.15 wynik inf punkty
1 1 45 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o o o o o r 2.12 25
2 8 245 JACHYM Marcin 01-04-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - o o o xo xxx 2.08 21
3 3 147 PAJĄK Jakub 01-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o o o o xxx 2.04 18
4 4 40 KUCHCZYŃSKI Jakub 02-09-05 BKS Bydgoszcz (KP) o xo o xxx 2.00 16
5 2 47 WIŚNIEWSKI Gracjan 01-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) o xo xxx 1.95 14
6 6 49 KALAMARSKI Mateusz 02-06-16 GKS Olimpia Grudziądz (KP) xo xxo xxx 1.95 SB 12
7 5 15 PASTUSZKA Eryk 01-09-27 KS AZS AWF Wrocław (DS) xo xxx 1.90 9
7 9 42 GLAZIK Maksymilian 01-10-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) xo xxx 1.90 9
9 11 294 TOMASZEK Mateusz 00-06-05 GKS Piast Gliwice (SL) xxo xxx 1.90
7 7 FIAŁA Igor 02-12-11 KS AZS AWF Wrocław (DS) xxx NM
10 307 RUTOWICZ Przemysław 00-02-02 KS AZS AWF Katowice (SL) xxx NM
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 KORDOŃSKI Adrian 99 LKS Fenix Słupsk 2.12
2 GRYNIENKO Maciej 98 WKS Śląsk Wrocław 2.02
3 BUJAK Jakub 00 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2.02
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 JACHYM Marcin 01 CWKS Resovia Rzeszów 2.15
2 PAJĄK Jakub 01 UKS Błyskawica Domaniewice 2.10
3 WIŚNIEWSKI Gracjan 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.06
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0643208 s. | Mem: 1.25 megabytes