38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-25 16:10:49
Mw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:30  W dal K 
11:30  Tyczka M 
12:00  Dysk M 
13:30  W dal M 
13:35  Dysk K 
13:55  200 m K  [s]
14:18  Wzwyż M 
14:30  200 m M  [s]
14:45  400 m pł K  [s]
15:05  400 m pł M  [s]
15:15  Młot M 
15:20  1500 m K  [s]
15:40  1500 m M  [s]
16:00  4x100 m K  [s]
16:15  4x100 m M  [s]
16:33  4x400 m K  [s]
16:51  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 2.42 SJÖBERG Patrik SWE Stockholm (SWE) 1987-06-30
RP (U23) 2.36 WALERIAŃCZYK Aleksander WAWEL Kraków Bydgoszcz 2003-07-20
 

Data aktualizacji: 2021-07-25 16:10:49
Wzwyż M Planowany START: 2021-07-25 14:18 ZAKOŃCZENIE: 15:50:00 DEKORACJA 16:40
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.74 1.79 1.84 1.89 1.94 1.98 2.02 2.06 2.10 2.13 2.15 2.18 wynik inf punkty
1 8 267
JACHYM Marcin 01-04-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - - - o o o o o xxo xxo xxr 2.15 PB 25
2 6 144
PAJĄK Jakub 01-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) - - - o o o o o o xxx 2.10 PB 21
3 9 45
WIŚNIEWSKI Gracjan 01-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - o o o o xxx 2.06 PB 18
4 1 25
TOFIL Mateusz 99-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) - - - o o o xo o xxx 2.06 SB 16
5 2 39
GLAZIK Maksymilian 01-10-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - o o o xo xo xxx 2.06 PB 14
6 4 231
KOSTKIEWICZ Filip 99-05-14 KS AZS AWF Kraków (MA) - - o o o o xxx 1.98 11
6 14 87
TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) - - o o o o xxx 1.98 =PB 11
8 12 22
BAŁUT Dawid 01-08-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) - - o o xxo xxo xxx 1.98 PB 8
9 5 336
RUTOWICZ Przemysław 00-02-02 AZS-AWF Katowice (SL) - - - - o xxx 1.94
10 10 237
SAMEL Jakub 01-01-23 KS AZS AWF Kraków (MA) - o o xo xo xxx 1.94 PB
11 11 106
OSTROWSKI Norbert 01-02-05 AZS-AWF Gorzów (LB) - o o o xxx 1.89
12 7 383
PITER Damian 00-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) o o xxo xxo xxx 1.89
13 13 114
KOWALSKI Dominik 00-07-30 ZLKL Zielona Góra (LB) - o xxx 1.79
3 303
KORDOŃSKI Adrian 99-04-13 LKS Fenix Słupsk (PM) DNS
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 KOBIELSKI Norbert 97 MKS Inowrocław 2.27
2 SZALEK Grant 98 SKLA Sopot 2.18
3 KORDOŃSKI Adrian 99 LKS Fenix Słupsk 2.08
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 KORDOŃSKI Adrian 99 LKS Fenix Słupsk 2.12
2 GRYNIENKO Maciej 98 WKS Śląsk Wrocław 2.02
3 BUJAK Jakub 00 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2.02
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.7755539 s. | Mem: 1.25 megabytes