40. PZLA Mistrzostwa Polski U23
WŁOCŁAWEK, 1-2 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-01 16:11:05
Mtrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-01
DZIEŃ 2
2023-07-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


K4x4 międzyczasy

12:40  Trójskok K 
12:45  Tyczka K 
12:50  Młot M 
13:30  100 m K  [el]
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Młot K 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:05  Tyczka M 
16:12  110 m pł M  [el]
16:15  Kula K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Kula M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 17.98 TAMGHO Teddy FRA New York (USA) 2010-06-12
RP (U23) 17.11 PASTUSIŃSKI Jacek RESOVIA Rzeszów Warszawa 1986-06-17
Min. ME U23 (U23) 15.70 Espoo (FIN) 2023-07-13
 

Data aktualizacji: 2023-07-01 16:11:05
Trójskok M Planowany START: 2023-07-01 14:30 ZAKOŃCZENIE: 15:38:00 DEKORACJA 16:25
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 1 146
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 14.62
+0.2
15.42
+1.4
15.37
+0.4
x
-1.0
15.11
+0.1
x
+1.5
15.42
+1.4
PB 25
2 10 63
RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń (KP) x
+2.6
14.93
+0.3
13.34
+1.3
x
+0.1
12.52
+0.4
15.23
+1.9
15.23
+1.9
SB 21
3 5 121
BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 15.16
+0.0
13.43
+0.1
15.00
-0.1
14.85
+0.4
x
+0.5
14.66
+0.9
15.16
+0.0
SB 18
4 9 216
GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków (MA) 14.56
+1.6
14.77
+1.9
x
+1.0
14.87
+0.3
14.90
-0.3
14.94
+1.6
14.94
+1.6
16
5 6 124
GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 14.63
+0.1
x
+1.3
14.64
-0.2
14.57
+1.3
14.65
+0.6
14.84
+1.2
14.84
+1.2
14
6 2 26
CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów (DS) 14.50
-1.1
14.53
+2.2
x
+1.5
14.22
+1.0
x
+1.0
x
+1.4
14.53
+2.2
12
7 7 210
SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków (MA) 14.15
+1.3
x
+0.8
x
+3.3
x
+1.7
14.19
+0.7
x
+2.0
14.19
+0.7
10
8 8 123
PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 11.41
+0.6
13.43
+1.4
13.80
+1.4
11.65
+1.5
13.48
-0.1
13.63
+1.2
13.80
+1.4
SB 8
9 4 314
JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 11.42
+0.7
12.70
-0.6
12.83
+0.7



12.83
+0.7
10 3 317
UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik (SL) 12.74
+0.6
12.64
+0.3
12.70
+1.6



12.74
+0.6
SB
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 KRZEMIŃSKI Dawid 00 RLTL Optima Radom 15.39
2 RUDNIK Kacper 01 MKL Toruń 15.12
3 GALIK Wojciech 02 WKS Wawel Kraków 14.80
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 KRZEMIŃSKI Dawid 00 RLTL Optima Radom 15.70
2 RUDNIK Kacper 01 NKS Nowe Miasto Lubawskie 15.08
3 WĄŻ Kamil 01 LKS Stal Mielec 14.86
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0852618 s. | Mem: 1.25 megabytes