38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-24 16:58:38
Mtrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  Tyczka K 
14:30  Trójskok M 
15:05  Oszczep M 
15:10  400 m K  [s]
15:25  400 m M  [s]
15:50  100 m M  [el]
16:05  Kula K 
16:22  100 m pł K  [el]
16:40  Oszczep K 
16:50  100 m M  [F]
16:55  Trójskok K 
17:06  100 m K  [el]
17:30  100 m pł K  [F]
17:40  110 m pł M  [el]
18:00  100 m K  [F]
18:12  100 m K (PK)  [s]
18:15  Wzwyż K 
18:20  Kula M 
18:40  110 m pł M  [F]
18:50  Młot K 
18:55  800 m K  [s]
19:15  800 m M  [s]
19:35  3000 m prz. M  [s]
19:50  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 17.98 TAMGHO Teddy FRA New York (USA) 2010-06-12
RP (U23) 17.11 PASTUSIŃSKI Jacek RESOVIA Rzeszów Warszawa 1986-06-17
 

Data aktualizacji: 2021-07-24 16:58:38
Trójskok M Planowany START: 2021-07-24 14:30 ZAKOŃCZENIE: 15:40:00 DEKORACJA 16:15
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 10 208
KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL Optima Radom (MZ) 13.07
-0.4
15.36
+0.6
14.37
+0.3
x
+1.1
15.66
+1.9
15.70
+1.3
15.70
+1.3
=PB 25
2 6 396
RUDNIK Kacper 01-03-24 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 15.00
+0.5
15.08
+1.4
x
+1.7
x
+0.3
14.78
+0.7
14.95
+1.6
15.08
+1.4
SB 21
3 2 275
WĄŻ Kamil 01-10-25 LKS Stal Mielec (PK) x
+0.9
14.86
+1.4
14.40
-1.5
14.66
+1.0
x
+1.3
13.94
+1.1
14.86
+1.4
18
4 9 293
ŁYSKAWY Przemysław 99-01-13 KS Prefbet-Sonarol (PD) x
+0.6
14.26
+0.9
14.56
+1.9
14.15
+0.9
14.63
+1.9
14.60
+0.6
14.63
+1.9
PB 16
5 5 240
SZUMIEC Michał 01-02-09 KS AZS AWF Kraków (MA) 13.93
+0.7
14.11
+0.8
14.43
+0.5
x
+1.2
x
+1.0
r
-
14.43
+0.5
PB 14
6 4 315
STYBOR Jakub 00-08-19 SKLA Sopot (PM) x
+0.7
14.01
+1.1
13.79
+0.5
13.79
+1.3
14.12
+0.7
13.76
+0.8
14.12
+0.7
PB 12
7 1 403
KUDLA Nikodem 00-07-24 MKL Szczecin (ZP) 14.10
+1.3
x
-0.2
x
-0.1
13.94
+1.4
13.47
+0.5
x
+1.1
14.10
+1.3
10
8 3 129
CETLICER Filip 01-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 13.92
+1.7
13.70
+0.9
x
+0.3
13.65
+2.1
x
+1.6
r
-
13.92
+1.7
8
9 7 247
PŁASKOWICKI Damian 00-05-30 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 12.48
+0.7
12.27
+0.7
12.68
+1.7



12.68
+1.7
10 8 274
KOCZERA Jakub 01-02-28 KS Komunalni Sanok (PK) 12.51
-1.2
12.50
+0.5
11.94
+1.7



12.51
-1.2
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 SZALEK Grant 98 SKLA Sopot 15.20
2 ŚWIERCZYNA Bartosz 98 AZS-AWF Katowice 15.11
3 MAŃCZUK Piotr 98 AZS-AWFiS Gdańsk 14.76
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 LESZCZUK Bartosz 00 AZS UMCS Lublin 15.42
2 KRZEMIŃSKI Dawid 00 RLTL ZTE Radom 15.40
3 ŚWIERCZYNA Bartosz 98 AZS-AWF Katowice 15.00
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.1940281 s. | Mem: 1.25 megabytes