37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-04 14:53:17
Mtrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



13:17  Młot K 
13:20  Tyczka K 
13:30  Trójskok M 
14:31  100 m M  [el]
15:00  100 m K  [el]
15:25  Ceremonia otwarcia 
15:33  Kula K 
15:35  400 m K  [s]
15:40  Oszczep M 
15:55  400 m M  [s]
16:00  Wzwyż K 
16:26  100 m M  [F]
16:35  100 m K  [F]
16:48  110 m pł M  [el]
17:00  Kula M 
17:10  Trójskok K 
17:13  100 m pł K dod  [s]
17:25  1500 m K  [s]
17:35  1500 m M  [s]
17:35  Oszczep K 
17:50  110 m pł M  [F]
18:00  100 m pł K  [F]
18:15  3000 m prz. K  [s]
18:30  3000 m prz. M  [s]
REKORDY
RE (U23) 17.98 TAMGHO Teddy FRA New York 2010-06-12
RP (U23) 17.11 PASTUSIŃSKI Jacek RESOVIA Rzeszów Warszawa 1986-06-17
 

Data aktualizacji: 2020-09-04 14:53:17
Trójskok M Planowany START: 2020-09-04 13:30 ZAKOŃCZENIE: 14:38:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 52
LESZCZUK Bartosz 00-11-11 AZS UMCS Lublin (LU) 15.12
+1.4
x
+0.6
15.33
+1.6
15.42
+1.7
x
+1.0
x
+1.5
15.42 PB 25
2 3 169
KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL ZTE Radom (MZ) x
+1.1
14.90
+0.5
15.22
+2.0
x
+0.4
15.40
+0.2
15.34
+0.1
15.40 PB 21
3 2 288
ŚWIERCZYNA Bartosz 98-02-09 AZS-AWF Katowice (SL) 14.87
+1.7
x
+0.3
x
+2.0
14.61
+1.5
14.63
-1.0
15.00
+0.7
15.00 SB 18
4 8 247
MAŃCZUK Piotr 98-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 14.17
+0.1
14.74
-0.1
x
+1.8
14.48
+0.9
14.42
+0.4
x
+0.4
14.74 SB 16
5 6 245
FORMANIEWICZ Piotr 98-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 13.86
-0.7
13.97
+0.3
14.56
+2.0
13.74
+0.8
x
+1.2
14.42
+0.3
14.56 SB 14
6 9 365
KUDLA Nikodem 00-07-24 MKL Szczecin (ZP) x
+0.7
14.01
+0.7
14.42
+0.1
x
0.0
x
+0.3
x
+1.7
14.42 PB 12
7 5 66
WIŚNIEWSKI Piotr 00-05-17 AZS UMCS Lublin (LU) 14.00
+0.4
14.00
+0.7
x
+1.6
14.35
+0.3
x
+2.1
14.31
+0.5
14.35 10
8 1 238
ŁYSKAWY Przemysław 99-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 14.11
+2.4
13.75
+2.1
13.57
+0.7
13.38
+0.9
13.49
-0.7
x
+0.2
14.11 8
9 10 283
PODSIADŁY Adam 00-04-07 AZS-AWF Katowice (SL) 13.72
+1.6
x
-0.2
13.89
+1.6



13.89 SB
4 244
DZIEDZIECH Miłosz 99-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x
-1.4
x
-0.2
x
+1.2



NM
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 SZALEK Grant 98 SKLA Sopot 15.20
2 ŚWIERCZYNA Bartosz 98 AZS-AWF Katowice 15.11
3 MAŃCZUK Piotr 98 AZS-AWFiS Gdańsk 14.76
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 ŚWIERCZYNA Bartosz 98 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 15.02
2 MAŃCZUK Piotr 98 AZS-AWFiS Gdańsk 14.95
3 SACHA Filip 96 KS AZS AWF Kraków 14.92
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.39840483665466 s.