39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 15:36:43
Mt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:30  W dal K 
10:40  Wzwyż K 
11:00  Dysk M 
12:20  W dal M 
12:21  200 m K  [s]
12:42  Dysk K 
12:45  200 m M  [s]
13:18  400 m pł K  [s]
13:36  400 m pł M  [s]
13:40  Tyczka M 
13:52  1500 m K  [s]
14:05  1500 m M  [s]
14:25  Młot K 
15:00  4x100 m K  [s]
15:16  4x100 m M  [s]
15:37  4x400 m K  [s]
15:48  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 6.18 DUPLANTIS Armand SWE Glasgow (GBR) 2020-02-15
RP (U23) 5.91 WOJCIECHOWSKI Paweł Zawisza Bydgoszcz Szczecin 2011-08-15
 

Data aktualizacji: 2022-07-31 15:36:43
Tyczka M Planowany START: 2022-07-31 13:40 ZAKOŃCZENIE: 15:21:00 DEKORACJA 16:10
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 3.80 4.00 4.20 4.40 4.50 4.60 4.70 4.75 4.80 4.85 4.90 wynik inf punkty
1 1 165 MARCINIEWICZ Bartosz 02-11-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - - - - o xo - o - xxx 4.80 25
2 7 14 NAWOCKI Paweł 01-03-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - - xo - - x- xx 4.60 21
3 2 16 PEITLER Antoni 02-03-01 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - xo o o xxx 4.50 =PB 18
4 3 155 AUKSZTEN Kacper 00-06-01 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - o o xo xxo xxx 4.50 PB 15
4 9 23 ŻYŁA Rafał 02-10-09 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - xo o xxo xxx 4.50 =PB 15
6 5 300 KEMPSKI Filip 02-09-12 KS AZS AWF Katowice (SL) - - - xxo - xxx 4.40 12
7 4 46 PAWLICKI Szymon 02-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - xxo o xxx 4.20 10
8 6 177 TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 KS AZS AWF Warszawa (MZ) o xo xxx 4.00 8
8 273 ŁOPATA Krzysztof 01-06-03 GKS Cartusia Kartuzy (PM) r DNS
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 CHMARA Sebastian 99 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.80
2 PIWOWARSKI Jakub 98 AZS-AWF Warszawa 4.70
3 HORBOWICZ Rafał 98 KS Warszawianka W-wa 4.50
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 CHMARA Sebastian 99 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.90
2 GRACZYK Maciej 01 UKS 55 Łódź 4.50
3 PUCZKO Krzysztof 01 ZLKL Zielona Góra 4.40
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.053688 s. | Mem: 1.25 megabytes