39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-30 15:59:42
Mo 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

12:40  Trójskok K 
12:50  Kula M 
12:50  Kula K 
13:30  100 m K  [el]
14:15  Tyczka K 
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Oszczep M 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:12  110 m pł M  [el]
16:17  Oszczep K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:00  Wzwyż M 
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Młot M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 89.58 BACKLEY Steve GBR Stockholm (SWE) 1990-07-02
RP (U23) 84.97 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWF Gdańsk Gavle (SWE) 2019-07-13
 

Data aktualizacji: 2022-07-30 15:59:42
Oszczep M Planowany START: 2022-07-30 14:35 ZAKOŃCZENIE: 15:48:00 DEKORACJA 16:40
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 4 60 WEGNER Dawid 00-04-23 LUKS Start Nakło (KP) 74.02 71.56 x 70.88 x 71.76 74.02 25
2 11 55 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02-02-04 LUKS Start Nakło (KP) 67.72 70.03 70.46 71.79 68.18 x 71.79 21
3 6 240 MUCHA Marek 01-02-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 65.06 61.57 64.03 x x 63.74 65.06 18
4 7 31 JĘDRZEJCZYK Tomasz 02-07-03 MKS Osa Zgorzelec (DS) 59.05 63.04 x 61.37 58.58 x 63.04 PB 16
5 2 356 WASZKIEWICZ Krystian 01-01-01 OŚ AZS Poznań (WP) 60.39 x x x x x 60.39 PB 14
6 5 113 WISEŁKA Łukasz 01-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 55.79 x x 56.82 57.33 x 57.33 12
7 12 149 KOTECKI Piotr 00-05-31 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 56.50 x 56.60 x 54.78 x 56.60 10
8 1 234 KUSIAK Jakub 00-02-23 WKS Wawel Kraków (MA) 55.23 50.54 55.80 51.52 52.80 52.54 55.80 8
9 10 259 PIELOCH Dawid 02-04-14 KS Podlasie Białystok (PD) 46.82 x 55.66 55.66
10 13 279 BACH Grzegorz 02-02-04 SKLA Sopot (PM) 53.82 53.74 52.98 53.82
11 3 374 KOMOROWSKI Kacper 02-10-27 KL Bałtyk Koszalin (ZP) x x 52.73 52.73
12 8 112 CHUDZIK Sebastian 00-04-24 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 52.53 51.54 x 52.53
9 263 TREJGO Oskar 00-05-02 KS Podlasie Białystok (PD) x x x NM
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 MRZYGŁÓD Cyprian 98 AZS-AWFiS Gdańsk 75.34
2 WEGNER Dawid 00 LUKS Start Nakło 69.83
3 TREJGO Oskar 00 KS Podlasie Białystok 69.11
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 WEGNER Dawid 00 LUKS Start Nakło 74.95
2 TREJGO Oskar 00 KS Podlasie Białystok 70.78
3 MUCHA Marek 01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 66.05
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0562038 s. | Mem: 1.25 megabytes