41. PZLA Mistrzostwa Polski U23
LUBLIN, 13-14 lipca 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-07-13 20:07:20
Mmłot 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-07-13
DZIEŃ 2
2024-07-14
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RE (U23) 81.70 KARJALAINEN Olli-Pekka FIN Lahti (FIN) 2002-06-16
RP (U23) 80.25 PAŁYSZKO Maciej Warszawianka Gold Coast (AUS) 2000-09-17
 

Data aktualizacji: 2024-07-13 20:07:20 OFICJALNE
Młot M Planowany START: 2024-07-13 18:25 ZAKOŃCZENIE: 19:30:00 DEKORACJA 19:50
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 4 228 PIŁAT Dawid 2002-02-06 LKS Stal Mielec (PK) 71.62 x x x 70.51 x 71.62 25
2 8 360 ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 OŚ AZS Poznań (WP) 60.50 x x 63.32 x 65.14 65.14 21
3 2 65 SOBIESIAK Marcin 2004-06-05 AZS UMCS Lublin (LU) 59.50 x 56.70 x x 58.22 59.50 17
4 1 343 DZIOBA Jakub 2003-12-01 OŚ AZS Poznań (WP) 56.46 x 56.32 59.50 57.85 x 59.50 15
5 3 338 BAJER Mikołaj 2004-07-30 OŚ AZS Poznań (WP) 53.26 56.21 58.13 55.29 56.74 55.84 58.13 10
6 10 54 ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 57.39 56.93 55.08 x x 56.39 57.39 8
7 9 311 MICHALSKI Jakub 2004-02-17 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) x 36.72 x x x 41.07 41.07 6
8 5 216 HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 36.09 37.51 30.77 x r 37.51 4
6 128 RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x x x NM YC CR 18.5
7 268 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) x x x NM
11 111 BRYK Michał 2002-08-07 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) x x x NM
12 394 ALAITHAN Aws 2000-04-05 SAUDI ARABIA () x x x NM PK
Mistrzostwa Polski 2023 (Włocławek)
1 PIŁAT Dawid 02 LKS Stal Mielec 71.68
2 RATAJCZYK Tomasz 02 KS AZS AWF Warszawa 68.96
3 ZIÓŁKOWSKI Adam 02 OŚ AZS Poznań 68.17
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Poznań)
1 PIŁAT Dawid 02 LKS Stal Mielec 72.45
2 RATAJCZYK Tomasz 02 KS AZS AWF Warszawa 68.53
3 ZIÓŁKOWSKI Adam 02 OŚ AZS Poznań 66.91
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

DOMTEL © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.009979 s. | Mem: 1.25 megabytes