38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-24 19:38:03
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  Tyczka K 
14:30  Trójskok M 
15:05  Oszczep M 
15:10  400 m K  [s]
15:25  400 m M  [s]
15:50  100 m M  [el]
16:05  Kula K 
16:22  100 m pł K  [el]
16:40  Oszczep K 
16:50  100 m M  [F]
16:55  Trójskok K 
17:06  100 m K  [el]
17:30  100 m pł K  [F]
17:40  110 m pł M  [el]
18:00  100 m K  [F]
18:12  100 m K (PK)  [s]
18:15  Wzwyż K 
18:20  Kula M 
18:40  110 m pł M  [F]
18:50  Młot K 
18:55  800 m K  [s]
19:15  800 m M  [s]
19:35  3000 m prz. M  [s]
19:50  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 22.25 BUKOWIECKI Konrad POL Chorzów (POL) 2019-09-14
RP (U23) 22.25 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Chorzów 2019-09-14
 

Data aktualizacji: 2021-07-24 19:38:03
Kula M Planowany START: 2021-07-24 18:20 ZAKOŃCZENIE: 19:15:00 DEKORACJA 19:45
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 3 167
GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) 17.26 17.61 17.66 17.19 17.99 x 17.99 25
2 10 23
KOZAK Gracjan 01-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 16.51 17.18 17.29 17.06 17.56 x 17.56 21
3 4 395
MAROK Wojciech 01-09-12 MKL Jurand Szczytno (WN) 16.23 17.20 x 17.13 x 16.93 17.20 18
4 8 199
NIEDŹWIECKI Damian 00-09-09 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 16.41 17.16 16.75 16.54 15.77 16.21 17.16 16
5 11 42
KOKOSZEWSKI Oskar 00-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x 16.43 15.71 x 15.70 x 16.43 SB 14
6 5 341
UCHMAN Bartłomiej 99-09-25 AZS-AWF Katowice (SL) 15.66 x 16.01 x 16.18 16.16 16.18 12
7 12 394
BORKOWSKI Jakub 01-06-26 MKL Jurand Szczytno (WN) x 15.48 15.50 15.76 x x 15.76 10
8 2 79
WARSZAWSKI Kornel 00-01-11 KS Agros Zamość (LU) 15.20 15.71 x x x x 15.71 SB 8
9 9 348
DZIK Jakub 99-06-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 14.55 x 15.34 15.34
10 6 116
SKOPIŃSKI Michał 00-09-05 ZLKL Zielona Góra (LB) 15.05 x x 15.05
11 1 162
CUBER Bartosz 01-01-13 AZS-AWF Warszawa (MZ) x 13.62 13.03 13.62
12 7 21
WOLSKI Patryk 99-06-13 LKS Polkowice (DS) 11.78 r 11.78
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 MAZUR Szymon 98 AZS UMCS Lublin 18.32
2 WALENDA Michał 97 WLKS Nowe Iganie 17.11
3 DZIK Jakub 99 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 15.50
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 MAZUR Szymon 98 AZS UMCS Lublin 18.55
2 KOKOSZEWSKI Oskar 00 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 17.15
3 UCHMAN Bartłomiej 99 AZS-AWF Katowice 16.72
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.689539 s. | Mem: 1.25 megabytes