37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-04 18:03:42
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
RE (U23) 22.00i BUKOWIECKI Konrad POL Toruń 2018-02-15
RP (U23) 22.00i BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2018-02-15
 

Data aktualizacji: 2020-09-04 18:03:42
Kula M Planowany START: 2020-09-04 17:00 ZAKOŃCZENIE: 17:50:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 4 53
MAZUR Szymon 98-09-02 AZS UMCS Lublin (LU) x 17.98 17.72 18.17 18.32 18.55 18.55 SB 25
2 7 34
KOKOSZEWSKI Oskar 00-01-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x x 16.09 16.04 x 17.15 17.15 PB 21
3 9 290
UCHMAN Bartłomiej 99-09-25 AZS-AWF Katowice (SL) 16.06 x x 16.38 16.72 x 16.72 PB 18
4 11 30
ZYGMUNT Patryk 98-02-14 WKS Śląsk Wrocław (DS) 16.35 x 15.85 x x x 16.35 16
5 10 71
WARSZAWSKI Kornel 00-01-11 KS Agros Zamość (LU) 15.33 15.86 16.33 15.22 x 15.90 16.33 =PB 14
6 12 90
SKOPIŃSKI Michał 00-09-05 ZLKL Zielona Góra (LB) 16.11 x 15.91 16.08 15.29 15.64 16.11 PB 12
7 2 301
DZIK Jakub 99-06-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 15.21 14.88 15.76 x 15.33 x 15.76 10
8 1 64
STACHNIK Oskar 98-03-01 AZS UMCS Lublin (LU) 15.03 x 15.14 14.84 x 15.22 15.22 PB 8
9 6 154
NIEDŹWIECKI Damian 00-09-09 OKLA Ostrołęka (MZ) 15.02 14.55 x 15.02
10 5 184
MIKULSKI Krystian 00-08-04 WLKS Nowe Iganie (MZ) 14.06 x 14.90 14.90
11 3 305
KWIECIEŃ Michał 99-06-18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 14.40 14.58 x 14.58
12 8 156
ŻEBROWSKI Oskar 00-02-20 OKLA Ostrołęka (MZ) x 13.27 13.42 13.42
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 MAZUR Szymon 98 AZS UMCS Lublin 18.32
2 WALENDA Michał 97 WLKS Nowe Iganie 17.11
3 DZIK Jakub 99 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 15.50
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 21.01
2 WROTYŃSKI Marcin 96 OŚ AZS Poznań 17.34
3 WALENDA Michał 97 WLKS Nowe Iganie 16.74
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.29147505760193 s.