35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SIERADZ, 30.06-01.07.2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-30 18:01:15
Mkula
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-30
DZIEŃ 2
2018-07-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

12:55  Tyczka K 
13:00  Wzwyż K 
13:03  Trójskok M 
13:05  Młot K 
13:55  110 m pł M  [el]
14:15  100 m pł K  [el]
14:30  Ceremonia otwarcia 
15:00  110 m pł M  [F]
15:13  100 m pł K  [F]
15:18  Oszczep M 
15:21  Kula K 
15:22  400 m M  [s]
15:45  400 m K  [s]
16:12  1500 m K  [s]
16:21  1500 m M  [s]
16:35  3000 m prz. M  [s]
16:40  Oszczep K 
16:45  Trójskok K 
16:55  100 m M  [el]
17:00  Kula M 
17:15  100 m K  [el]
17:35  3000 m prz. K  [s]
17:55  100 m M  [F]
18:10  100 m K  [F]
REKORDY
RE (U23) 22.00i BUKOWIECKI Konrad POL Toruń 2018-02-15
RP 22.08* HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała Ostrava (CZE) 2018-06-13
RP (U23) 22.00i BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2018-02-15
Min. ME 19.90 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-06-30 18:01:15
Kula M - FINAŁ Planowany START: 2018-06-30 17:00 ZAKOŃCZENIE: 17:47:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 376
BUKOWIECKI Konrad 97-03-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 19.89 19.56 x 20.49 21.01 x 21.01 25
2 8 360
WROTYŃSKI Marcin 96-03-11 OŚ AZS Poznań (WP) 17.02 x 16.17 16.47 16.93 17.34 17.34 21
3 10 196
WALENDA Michał 97-07-28 WLKS Nowe Iganie (MZ) 16.74 x x x x 16.51 16.74 PB 18
4 13 101
ZYGMUNT Patryk 98-02-14 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 14.52 x 15.16 x x x 15.16 16
5 3 291
BOROWICKI Kordian 98-01-06 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 14.21 15.08 14.78 14.92 x x 15.08 PB 14
6 1 5
DUŚ Mariusz 96-06-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 14.38 14.48 14.91 14.63 14.73 14.54 14.91 SB 12
7 14 85
KAWKA Bartłomiej 97-09-01 KS Agros Zamość (LU) 13.16 13.31 14.22 13.53 13.80 14.26 14.26 PB 10
8 2 36
PTAK Adam 98-10-26 WKS Śląsk Wrocław (DS) 13.82 x 13.64 14.02 14.01 x 14.02 8
9 4 76
MAZUR Szymon 98-09-02 AZS UMCS Lublin (LU) x x 13.78 13.78
10 6 27
SZOZDA Mateusz 97-02-04 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 12.46 13.74 x 13.74
11 12 67
ŁABĘCKI Adam 97-08-04 UKS Cyprianka (KP) x 13.66 x 13.66
12 5 377
OPCZYŃSKI Marek 98-12-09 KS AZS UWM Olsztyn (WN) x 13.12 13.26 13.26
9 235
STÓJ Bartłomiej 96-05-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x x x NM
11 46
MARCHLEWSKI Szymon 97-12-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x x x NM

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.057918071746826 s.