39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 12:27:19
Mdysk 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:30  W dal K 
10:40  Wzwyż K 
11:00  Dysk M 
12:20  W dal M 
12:21  200 m K  [s]
12:42  Dysk K 
12:45  200 m M  [s]
13:18  400 m pł K  [s]
13:36  400 m pł M  [s]
13:40  Tyczka M 
13:52  1500 m K  [s]
14:05  1500 m M  [s]
14:25  Młot K 
15:00  4x100 m K  [s]
15:16  4x100 m M  [s]
15:37  4x400 m K  [s]
15:48  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 70.35 CEH Kristjan SLO Kuortane (FIN) 2021-06-26
RP (U23) 64.74 MAŁACHOWSKI Piotr Śląsk Wrocław Biała Podlaska 2005-06-26
 

Data aktualizacji: 2022-07-31 12:27:19
Dysk M Planowany START: 2022-07-31 11:00 ZAKOŃCZENIE: 12:15:00 DEKORACJA 12:32
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 3 82 LEWOSZEWSKI Jakub 00-02-07 KS Agros Zamość (LU) 52.56 54.31 53.02 56.25 54.90 x 56.25 25
2 6 371 MAROK Wojciech 01-09-12 MKL Jurand Szczytno (WN) 51.79 x 51.58 52.07 x 53.79 53.79 21
3 1 195 ANDRZEJCZAK Jarosław 02-04-23 RLTL Optima Radom (MZ) 48.68 49.10 51.07 51.43 50.66 52.14 52.14 18
4 13 247 MATYJA Michał 02-08-28 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 48.06 47.67 48.35 x x x 48.35 16
5 16 370 BORKOWSKI Jakub 01-06-26 MKL Jurand Szczytno (WN) 41.05 45.20 46.49 46.22 45.53 x 46.49 14
6 12 372 RUCIŃSKI Kacper 02-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) 42.98 45.40 46.48 44.75 44.29 x 46.48 12
7 5 73 STAŃSKI Sergiusz 02-06-29 AZS UMCS Lublin (LU) 43.09 43.67 41.01 x 41.74 x 43.67 10
8 7 364 WLAZŁY Jakub 00-06-17 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 39.55 42.32 40.40 x 40.63 x 42.32 SB 8
9 4 366 KOZINA Filip 02-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 39.90 41.54 42.20 42.20
10 2 93 LEWOSZEWSKI Sebastian 02-06-17 KS Wisła Puławy (LU) 40.65 x 41.99 41.99
11 11 186 NIEDŹWIECKI Damian 00-09-09 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) x 41.21 41.60 41.60
12 9 159 GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 41.21 x x 41.21
13 8 28 KOZAK Gracjan 01-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) x 39.93 x 39.93
14 14 26 KUCZAJ Kamil 02-10-07 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 39.06 38.10 39.52 39.52
15 15 269 GIEDREWICZ Jakub 01-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 37.54 39.34 39.34
16 10 123 WAWRZYNIAK Maciej 00-01-28 MKLA Łęczyca (LD) 37.49 38.87 36.68 38.87
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 STACHNIK Oskar 98 AZS UMCS Lublin 57.23
2 ZYGMUNT Patryk 98 WKS Śląsk Wrocław 51.93
3 LEWOSZEWSKI Jakub 00 KS Agros Zamość 51.56
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 LEWOSZEWSKI Jakub 00 KS Agros Zamość 55.37
2 KOZAK Gracjan 01 MKS Bolesłavia Bolesławiec 50.91
3 MAROK Wojciech 01 MKL Jurand Szczytno 50.09
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.057061 s. | Mem: 1.25 megabytes