38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-25 13:36:21
Mdysk 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:30  W dal K 
11:30  Tyczka M 
12:00  Dysk M 
13:30  W dal M 
13:35  Dysk K 
13:55  200 m K  [s]
14:18  Wzwyż M 
14:30  200 m M  [s]
14:45  400 m pł K  [s]
15:05  400 m pł M  [s]
15:15  Młot M 
15:20  1500 m K  [s]
15:40  1500 m M  [s]
16:00  4x100 m K  [s]
16:15  4x100 m M  [s]
16:33  4x400 m K  [s]
16:51  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 70.35 CEH Kristjan SLO Kuortane (FIN) 2021-06-26
RP (U23) 64.74 MAŁACHOWSKI Piotr Śląsk Wrocław Biała Podlaska 2005-06-26
 

Data aktualizacji: 2021-07-25 13:36:21
Dysk M Planowany START: 2021-07-25 12:00 ZAKOŃCZENIE: 12:55:00 DEKORACJA 14:35
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 10 76
LEWOSZEWSKI Jakub 00-02-07 KS Agros Zamość (LU) 51.65 53.48 52.53 53.78 x 55.37 55.37 25
2 9 23
KOZAK Gracjan 01-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 49.89 x x 48.61 48.44 50.91 50.91 21
3 8 395
MAROK Wojciech 01-09-12 MKL Jurand Szczytno (WN) x 47.15 48.86 x 48.69 50.09 50.09 18
4 7 31
JARMOŁOWICZ Michał 99-05-28 WKS Śląsk Wrocław (DS) 43.57 x 44.54 42.81 46.25 x 46.25 16
5 4 394
BORKOWSKI Jakub 01-06-26 MKL Jurand Szczytno (WN) 43.50 45.44 42.78 43.31 43.33 44.89 45.44 14
6 1 167
GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) 42.89 x 41.72 42.24 x x 42.89 12
7 12 221
BOROŃ Aleksy 00-06-01 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 39.41 42.68 x x x x 42.68 10
8 6 199
NIEDŹWIECKI Damian 00-09-09 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) x x 42.00 x x x 42.00 8
9 2 128
WAWRZYNIAK Maciej 00-01-28 MKLA Łęczyca (LD) 39.20 x 40.57 40.57 PB
10 5 401
GŁADKOWSKI Mateusz 01-01-05 MKL Szczecin (ZP) x 40.13 x 40.13
11 3 162
CUBER Bartosz 01-01-13 AZS-AWF Warszawa (MZ) 37.26 38.78 39.86 39.86
12 11 278
HAJKOWSKI Adrian 01-02-23 KS Podlasie Białystok (PD) 38.19 39.81 x 39.81
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 STACHNIK Oskar 98 KS AZS AWF Wrocław 53.34
2 MAZUR Szymon 98 AZS UMCS Lublin 50.52
3 ZYGMUNT Patryk 98 ULKS Uczniak Szprotawa 48.69
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 STACHNIK Oskar 98 AZS UMCS Lublin 57.23
2 ZYGMUNT Patryk 98 WKS Śląsk Wrocław 51.93
3 LEWOSZEWSKI Jakub 00 KS Agros Zamość 51.56
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.687686 s. | Mem: 1.25 megabytes