35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SIERADZ, 30.06-01.07.2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-01 13:43:35
Mdysk
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-30
DZIEŃ 2
2018-07-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

09:30  5000 m K  [s]
09:55  5000 m M  [s]
10:25  Dysk K 
10:30  4x100 m M  [s]
10:46  4x100 m K  [s]
12:15  W dal K 
12:30  Dysk M 
12:55  Tyczka M 
13:00  400 m pł M  [s]
13:25  400 m pł K  [s]
13:53  200 m M  [el]
14:02  W dal M 
14:15  Młot M 
14:20  200 m K  [s]
14:00  Wzwyż M 
14:45  800 m M  [s]
15:10  800 m K  [s]
15:31  4x400 m M  [s]
15:48  4x400 m K  [s]
REKORDY
RE (U23) 68.60 SCHMIDT Wolfgang GDR Cologne 1976-05-21
RP 71.84 MAŁACHOWSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław Hengelo 2013-06-08
RP (U23) 64.74 MAŁACHOWSKI Piotr Śląsk Wrocław Biała Podlaska 2005-06-26
Min. ME 63.50 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-07-01 13:43:35
Dysk M - FINAŁ Planowany START: 2018-07-01 12:30 ZAKOŃCZENIE: 13:20:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 12 235
STÓJ Bartłomiej 96-05-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x 57.39 62.04 59.67 59.32 x 62.04 SB 25
2 3 19
STACHNIK Oskar 98-03-01 KS AZS AWF Wrocław (DS) 54.12 53.59 54.76 54.77 51.39 x 54.77 21
3 8 376
BUKOWIECKI Konrad 97-03-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) x 53.23 x 53.26 x 53.53 53.53 18
4 14 32
GIBASZEK Mateusz 97-03-08 WKS Śląsk Wrocław (DS) 48.07 51.22 52.21 x x 51.37 52.21 16
5 6 46
MARCHLEWSKI Szymon 97-12-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 52.19 x x x 50.23 x 52.19 PB 14
6 4 67
ŁABĘCKI Adam 97-08-04 UKS Cyprianka (KP) 45.31 41.53 43.39 46.62 x x 46.62 12
7 7 377
OPCZYŃSKI Marek 98-12-09 KS AZS UWM Olsztyn (WN) x x 45.02 x x x 45.02 10
8 9 288
MAKURAT Wojciech 98-02-01 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 43.72 43.49 42.32 x x 43.05 43.72 8
9 11 101
ZYGMUNT Patryk 98-02-14 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 43.04 x x 43.04
10 2 289
RENDASZKA Rafał 98-01-06 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 42.89 x x 42.89
11 10 76
MAZUR Szymon 98-09-02 AZS UMCS Lublin (LU) 40.75 42.15 39.62 42.15
12 5 27
SZOZDA Mateusz 97-02-04 MKL 12 Jelenia Góra (DS) x x 41.43 41.43
13 1 360
WROTYŃSKI Marcin 96-03-11 OŚ AZS Poznań (WP) 37.54 x x 37.54
13 85
KAWKA Bartłomiej 97-09-01 KS Agros Zamość (LU) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.035506010055542 s.