39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 14:05:15
M110 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

12:40  Trójskok K 
12:50  Kula M 
12:50  Kula K 
13:30  100 m K  [el]
14:15  Tyczka K 
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Oszczep M 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:12  110 m pł M  [el]
16:17  Oszczep K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:00  Wzwyż M 
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Młot M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 12.97 DOUCOURE Ladji FRA Angers (FRA) 2005-07-15
RP (U23) 13.29 ŚCIGACZEWSKI Tomasz WARSZAWIANKA Oslo (NOR) 1999-06-30
RP (U23) 13.29 NOGA Artur WARSZAWIANKA Warszawa Eugene (USA) 2010-07-03
 
 elim 1  elim 2  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-31 14:05:15
110 m pł M - FINAŁ Planowany START: 2022-07-30 17:15 WYSTARTOWANO: 17:16:57 DEKORACJA 18:00
+1.7 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 4 288 SZYMAŃSKI Jakub 02-07-22 SKLA Sopot (PM) 13.79 25
2 3 201 MICHNIEWSKI Olgierd 00-11-18 RLTL Optima Radom (MZ) 14.23 21
3 7 163 ŁUCKI Oskar 02-04-11 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 14.73 PB 18
4 5 380 FRĄCKIEWICZ Natan 01-08-02 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 14.74 16
5 6 261 SINIŁO Krystian 00-10-02 KS Podlasie Białystok (PD) 14.85 14
6 8 142 WŁOSTEK Piotr 00-04-12 RKS Łódź (LD) 15.32 12
7 2 365 PITER Damian 00-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 15.72 10
8 1 260 POMIAN Radosław 00-08-23 KS Podlasie Białystok (PD) 16.27 8
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 KILJAN Krzysztof 99 AZS-AWF Warszawa 13.88
2 BUJAK Jakub 00 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 14.26
3 MICHNIEWSKI Olgierd 00 RLTL ZTE Radom 14.26
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 KILJAN Krzysztof 99 AZS-AWF Warszawa 13.82
2 MICHNIEWSKI Olgierd 00 RLTL Optima Radom 13.93
3 FRĄCKIEWICZ Natan 01 STS Pomerania Szczecinek 13.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0615761 s. | Mem: 1.25 megabytes