38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-25 13:29:06
Kwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:30  W dal K 
11:30  Tyczka M 
12:00  Dysk M 
13:30  W dal M 
13:35  Dysk K 
13:55  200 m K  [s]
14:18  Wzwyż M 
14:30  200 m M  [s]
14:45  400 m pł K  [s]
15:05  400 m pł M  [s]
15:15  Młot M 
15:20  1500 m K  [s]
15:40  1500 m M  [s]
16:00  4x100 m K  [s]
16:15  4x100 m M  [s]
16:33  4x400 m K  [s]
16:51  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 7.45 DRECHSLER Heike GDR Tallinn (EST) 1986-06-21
RP (U23) 6.74 JAGACIAK Anna Juvenia Puszczykowo Barcelona 2010-07-27
 

Data aktualizacji: 2021-07-25 13:29:06
W dal K Planowany START: 2021-07-25 11:30 ZAKOŃCZENIE: 12:55:00 DEKORACJA 14:40
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 3 405
BIELSKA Edyta 01-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 5.97
+0.6
5.71
+1.5
6.01
+1.7
6.17
+1.4
x
+1.6
5.62
-1.0
6.17
+1.4
PB 25
2 5 346
FRĄCKOWIAK Julia 99-11-06 MCKiS Jaworzno (SL) x
+1.5
5.63
+0.1
5.96
+2.4
6.16
+0.5
x
+3.0
5.58
+0.5
6.16
+0.5
PB 21
3 13 359
BENEDYKCIŃSKA Natalia 00-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.98
+1.3
4.52
+1.6
5.99
+0.4
6.07
+1.6
6.00
+1.7
5.82
+1.3
6.07
+1.6
SB 18
4 16 273
JANIK Emilia 00-12-12 KS Komunalni Sanok (PK) 5.75
+1.2
5.63
+2.4
x
+2.0
5.81
+1.3
5.52
+2.5
5.82
+2.7
5.82
+2.7
PB 16
5 2 118
SZTACHAŃSKA Zuzanna 01-12-28 AZS Łódź (LD) 5.58
+1.2
5.34
+0.4
5.76
+1.1
x
+2.1
5.80
+2.3
x
+2.6
5.80
+2.3
PB 14
6 10 330
MACH Natalia 99-07-14 AZS-AWF Katowice (SL) 5.48
+1.3
5.77
+1.7
5.71
+2.9
x
+0.8
5.61
+1.3
5.57
+1.9
5.77
+1.7
PB 12
7 14 15
STRĄCZEK Weronika 99-06-25 KS AZS AWF Wrocław (DS) 5.64
+0.4
5.76
+2.2
5.55
+0.2
x
+2.0
5.68
-0.3
5.61
+1.8
5.76
+2.2
10
8 4 397
NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 5.12
-0.2
5.59
+1.5
5.76
+0.9
5.58
+2.0
5.52
+1.4
x
+1.7
5.76
+0.9
8
9 7 80
BARGIELSKA Katarzyna 99-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 5.59
+0.3
5.73
+0.6
5.70
+1.9



5.73
+0.6
10 1 176
SIKORSKA Sandra 00-05-31 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5.67
+0.7
x
+0.5
5.72
+2.3



5.72
+2.3
11 15 43
KRASKA Nicole 99-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 5.70
+0.4
5.61
+1.7
5.48
+2.0



5.70
+0.4
12 8 385
HOROWSKA Nikola 01-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) x
+2.0
x
+0.7
5.70
+0.7



5.70
+0.7
13 12 288
MIKIEWICZ Dominika 01-06-19 KS Podlasie Białystok (PD) 5.49
+1.9
5.35
+1.9
5.23
-0.4



5.49
+1.9
14 9 169
JÓŹWIACZUK Katarzyna 01-05-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) x
+1.2
5.45
+1.2
x
+2.0



5.45
+1.2
15 11 183
SZYMANOWSKA Karolina 00-08-29 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5.34
+0.4
5.36
+1.1
5.20
-0.5



5.36
+1.1
16 17 186
FIJAK Zuzanna 01-01-19 KS Warszawianka W-wa (MZ) 5.11
+1.4
5.18
+1.6
5.14
+2.5



5.18
+1.6
6 366
TRZECIAK Kinga 01-06-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP)





DNS
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 BARGIELSKA Katarzyna 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 6.09
2 SUŁEK Adrianna 99 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 6.02
3 WOTA Gaja 98 WKS Wawel Kraków 5.96
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 SIKORSKA Sandra 00 AZS-AWF Warszawa 6.17
2 BENEDYKCIŃSKA Natalia 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.14
3 BARGIELSKA Katarzyna 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 6.05
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.9395361 s. | Mem: 1.25 megabytes