37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-05 15:47:59
Kwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



11:00  Dysk K 
11:05  Tyczka M 
12:00  400 m pł K  [s]
12:05  W dal M 
12:20  400 m pł M  [s]
12:45  Dysk M 
12:40  200 m K  [s]
13:00  200 m M  [s]
13:20  800 m K  [s]
13:40  800 m M  [s]
13:55  Wzwyż M 
14:00  W dal K 
14:05  4x100 m K  [s]
14:25  4x100 m M  [s]
14:30  Młot M 
14:40  5000 m M  [s]
15:00  5000 m K  [s]
15:25  4x400 m K  [s]
15:35  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 7.45 DRECHSLER Heike GDR Tallinn 1986-06-21
RP (U23) 6.74 JAGACIAK Anna Juvenia Puszczykowo Barcelona 2010-07-27
 

Data aktualizacji: 2020-09-05 15:47:59
W dal K Planowany START: 2020-09-05 14:00 ZAKOŃCZENIE: 15:22:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 14 134
SIKORSKA Sandra 00-05-31 AZS-AWF Warszawa (MZ) 6.09
+0.4
6.11
+1.1
6.17
-1.1
6.02
+0.4
x
+0.3
x
+0.7
6.17 =PB 25
2 8 312
BENEDYKCIŃSKA Natalia 00-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) x
+2.1
5.80
+0.8
5.78
-0.5
5.95
-0.1
6.14
-0.8
4.71
-0.3
6.14 =PB 21
3 11 72
BARGIELSKA Katarzyna 99-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 5.95
-0.2
5.87
+0.2
5.93
-0.4
5.80
-0.3
x
+0.4
6.05
+1.2
6.05 SB 18
4 2 297
FRĄCKOWIAK Julia 99-11-06 MCKiS Jaworzno (SL) x
+1.6
5.88
+0.9
x
+0.2
5.76
+0.2
5.97
-0.7
5.69
0.0
5.97 PB 16
5 12 36
SUŁEK Adrianna 99-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x
+0.7
5.78
+1.0
5.90
-0.4
4.50
-0.6
x
-0.2
x
-0.2
5.90 14
6 6 213
WOTA Gaja 98-09-04 WKS Wawel Kraków (MA) 5.65
+1.0
5.44
+0.8
x
0.0
5.18
-1.2
x
-0.2
5.76
+0.2
5.76 SB 12
7 13 182
KOSTRZEWSKA Barbara 98-03-27 UKS LA Basket Warszawa (MZ) x
+0.3
x
+0.2
5.58
-0.2
5.53
+0.1
5.64
-1.6
x
+0.8
5.64 SB 10
8 5 224
JANIK Emilia 00-12-12 KS Komunalni Sanok (PK) 5.43
+1.2
5.63
+0.5
5.41
+0.6
5.24
+0.4
5.49
-0.8
x
-1.7
5.63 8
9 15 361
NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 5.48
+0.3
5.56
-0.2
5.49
-0.1



5.56 SB
10 7 39
KACZMAREK Zuzanna 00-06-29 KSLZS Kruszwica (KP) 5.52
+0.8
-
-
5.36
+0.6



5.52
11 4 105
SZABLEWSKA Paulina 98-04-26 RKS Łódź (LD) 5.24
+1.3
5.42
+0.2
5.31
+1.1



5.42
12 9 280
MACH Natalia 99-07-14 AZS-AWF Katowice (SL) x
+1.0
5.41
+0.3
4.89
-0.7



5.41
13 1 203
ŚLUSARCZYK Aleksandra 99-07-26 KS AZS AWF Kraków (MA) 5.19
+0.2
5.31
-0.4
5.38
+0.8



5.38
14 16 2
DWORAK Anna 98-03-06 KS AZS AWF Wrocław (DS) x
+1.0
x
+0.2
5.03
-0.1



5.03
3 201
STASIAK Anna 99-03-16 KS AZS AWF Kraków (MA) x
+0.6
x
+2.8
x
+0.5



NM
10 322
TWARDOWSKA Patrycja 99-02-18 MUKS Kadet Rawicz (WP)





DNS
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 BARGIELSKA Katarzyna 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 6.09
2 SUŁEK Adrianna 99 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 6.02
3 WOTA Gaja 98 WKS Wawel Kraków 5.96
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 ŻEBROWSKA Magdalena 96 KS Podlasie Białystok 6.13
2 SZÓSTAK Adrianna 96 OŚ AZS Poznań 6.05
3 MŁODAWSKA Karolina 96 KKL Kielce 6.03
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.35244107246399 s.