35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SIERADZ, 30.06-01.07.2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-01 13:43:28
Kwd
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-30
DZIEŃ 2
2018-07-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

09:30  5000 m K  [s]
09:55  5000 m M  [s]
10:25  Dysk K 
10:30  4x100 m M  [s]
10:46  4x100 m K  [s]
12:15  W dal K 
12:30  Dysk M 
12:55  Tyczka M 
13:00  400 m pł M  [s]
13:25  400 m pł K  [s]
13:53  200 m M  [el]
14:02  W dal M 
14:15  Młot M 
14:20  200 m K  [s]
14:00  Wzwyż M 
14:45  800 m M  [s]
15:10  800 m K  [s]
15:31  4x400 m M  [s]
15:48  4x400 m K  [s]
REKORDY
RE (U23) 7.45 DRECHSLER Heike GDR Tallinn 1986-06-21
RP 6.97 KARCZMAREK Agata LEGIA Warszawa Lublin 1988-08-06
RP (U23) 6.74 JAGACIAK Anna Juvenia Puszczykowo Barcelona 2010-07-27
Min. ME 6.60 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-07-01 13:43:28
W dal K - FINAŁ Planowany START: 2018-07-01 12:15 ZAKOŃCZENIE: 13:30:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 2 252
ŻEBROWSKA Magdalena 96-05-29 KS Podlasie Białystok (PD) 5.91
+0.2
6.02
-0.7
6.13
-0.2
5.87
+0.9
6.06
-1.2
x
+0.7
6.13 25
2 4 357
SZÓSTAK Adrianna 96-03-02 OŚ AZS Poznań (WP) 5.97
+1.5
5.71
+0.3
6.05
-0.8
6.05
+0.4
5.92
-0.3
6.03
-0.7
6.05 21
3 5 330
MŁODAWSKA Karolina 96-10-04 KKL Kielce (SK) 6.01
+0.3
x
+1.3
5.99
+0.6
5.97
+1.3
6.03
+1.5
5.76
+0.3
6.03 PB 18
4 12 226
FAKA Angelika 96-01-15 WKS Wawel Kraków (MA) 5.81
+1.3
5.82
+0.7
x
+0.2
5.81
+0.3
5.98
-0.4
5.49
+0.3
5.98 16
5 9 95
DĄBROWSKA Oliwia 98-10-17 AZS-AWF Gorzów (LB) 5.63
+0.5
5.95
+1.3
x
+0.2
x
+1.2
5.78
+2.1
5.55
+0.6
5.95 SB 14
6 11 92
STYPUŁKOWSKA Monika 97-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) x
+0.4
5.61
+0.3
5.55
+0.2
5.78
+1.0
5.53
+0.2
5.42
-1.3
5.78 PB 12
7 14 105
BEDNAREK Agnieszka 98-06-14 AZS Łódź (LD) 5.32
+1.1
5.66
+3.0
5.28
-0.1
r
-


5.66 10
8 6 91
STYPUŁKOWSKA Agata 97-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 5.62
+0.9
5.45
+0.8
5.22
+0.1
x
+0.3
5.63
+1.4
5.62
-0.1
5.63 8
9 7 191
KOSTRZEWSKA Barbara 98-03-27 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 5.30
+1.0
5.57
+1.0
5.45
+0.5



5.57
10 8 351
KLIMACKA Weronika 96-04-19 OŚ AZS Poznań (WP) 5.31
+1.0
5.40
+1.0
5.52
+0.1



5.52
11 3 251
SUSZYŃSKA Dominika 98-03-05 KS Podlasie Białystok (PD) 5.39
+0.4
5.41
+0.6
5.42
+0.9



5.42
12 1 194
SUCHECKA Kornelia 98-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 5.08
+2.5
x
0.0
x
+1.1



5.08
13 10 275
LITTWIN Adrianna 98-07-17 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 4.66
+1.0
4.72
+0.5
r
-



4.72
13 293
BORYS Paulina 98-05-14 SKLA Sopot (PM)





DNS
15 93
ZIELIŃSKA Weronika 97-05-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU)





DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.052267074584961 s.