38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-24 18:35:32
Ktrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  Tyczka K 
14:30  Trójskok M 
15:05  Oszczep M 
15:10  400 m K  [s]
15:25  400 m M  [s]
15:50  100 m M  [el]
16:05  Kula K 
16:22  100 m pł K  [el]
16:40  Oszczep K 
16:50  100 m M  [F]
16:55  Trójskok K 
17:06  100 m K  [el]
17:30  100 m pł K  [F]
17:40  110 m pł M  [el]
18:00  100 m K  [F]
18:12  100 m K (PK)  [s]
18:15  Wzwyż K 
18:20  Kula M 
18:40  110 m pł M  [F]
18:50  Młot K 
18:55  800 m K  [s]
19:15  800 m M  [s]
19:35  3000 m prz. M  [s]
19:50  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 14.79 PYATYKH Anna RUS Firenze (ITA) 2003-06-21
RP (U23) 14.25 JAGACIAK Anna Juvenia Puszczykowo Gdańsk 2011-07-03
 

Data aktualizacji: 2021-07-24 18:35:32
Trójskok K Planowany START: 2021-07-24 16:55 ZAKOŃCZENIE: 18:15:00 DEKORACJA 18:35
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 1 43
KRASKA Nicole 99-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 11.98
+0.7
12.67
+0.7
12.61
-0.6
12.48
+1.3
x
+1.1
x
+1.1
12.67
+0.7
SB 25
2 10 118
SZTACHAŃSKA Zuzanna 01-12-28 AZS Łódź (LD) 12.35
+0.7
12.61
-0.6
12.51
+1.0
12.54
+0.8
x
+2.0
x
+0.6
12.61
-0.6
21
3 5 397
NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo (WN) x
+0.1
x
+1.3
12.00
-0.1
12.25
+0.9
12.49
+1.1
11.09
+1.3
12.49
+1.1
PB 18
4 6 176
SIKORSKA Sandra 00-05-31 AZS-AWF Warszawa (MZ) x
-0.0
x
+1.1
12.21
-0.3
x
+0.9
12.41
+1.2
12.05
+0.8
12.41
+1.2
PB 16
5 7 330
MACH Natalia 99-07-14 AZS-AWF Katowice (SL) 12.17
+1.2
12.33
+0.0
12.33
-0.3
x
-0.5
x
+1.0
x
+0.3
12.33
+0.0
14
6 12 328
KORDEK Sara 01-02-01 AZS-AWF Katowice (SL) 11.82
+1.1
11.13
+1.2
12.21
+0.8
12.09
+1.0
x
+1.3
12.14
+0.8
12.21
+0.8
PB 12
7 3 80
BARGIELSKA Katarzyna 99-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) x
+0.3
11.83
-0.7
x
+0.5
x
+0.1
12.05
+1.0
r
-
12.05
+1.0
SB 10
8 8 368
TWARDOWSKA Patrycja 99-02-18 MUKS Kadet Rawicz (WP) x
+1.5
11.52
-0.4
x
+0.1
11.98
+1.0
11.61
+1.4
11.84
+0.7
11.98
+1.0
8
9 9 333
MIŚ Małgorzata 01-06-06 AZS-AWF Katowice (SL) 10.35
-0.2
11.19
+0.3
10.86
-0.1



11.19
+0.3
PB
10 4 256
STASIAK Anna 99-03-16 WKS Wawel Kraków (MA) 10.36
+0.6
10.97
-0.9
11.07
+0.4



11.07
+0.4
2 103
KRASICKA Wiktoria 01-06-18 AZS-AWF Gorzów (LB) x
+0.1
x
+0.9
x
-0.1



NM
11 175
RÓŻAŃSKA Zuzanna 01-01-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) x
-0.9
x
+0.4
x
+0.8



NM
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 WOTA Gaja 98 WKS Wawel Kraków 13.44
2 BEDNAREK Agnieszka 98 AZS Łódź 13.07
3 SZABLEWSKA Paulina 98 RKS Łódź 12.91
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 BEDNAREK Agnieszka 98 AZS Łódź 13.17
2 MACH Natalia 99 AZS-AWF Katowice 12.84
3 SZABLEWSKA Paulina 98 RKS Łódź 12.43
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.2175899 s. | Mem: 1.25 megabytes