37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-04 18:44:29
Ktrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



13:17  Młot K 
13:20  Tyczka K 
13:30  Trójskok M 
14:31  100 m M  [el]
15:00  100 m K  [el]
15:25  Ceremonia otwarcia 
15:33  Kula K 
15:35  400 m K  [s]
15:40  Oszczep M 
15:55  400 m M  [s]
16:00  Wzwyż K 
16:26  100 m M  [F]
16:35  100 m K  [F]
16:48  110 m pł M  [el]
17:00  Kula M 
17:10  Trójskok K 
17:13  100 m pł K dod  [s]
17:25  1500 m K  [s]
17:35  1500 m M  [s]
17:35  Oszczep K 
17:50  110 m pł M  [F]
18:00  100 m pł K  [F]
18:15  3000 m prz. K  [s]
18:30  3000 m prz. M  [s]
REKORDY
RE (U23) 14.79 PYATYKH Anna RUS Firenze 2003-06-21
RP (U23) 14.25 JAGACIAK Anna Juvenia Puszczykowo Gdańsk 2011-07-03
 

Data aktualizacji: 2020-09-04 18:44:29
Trójskok K Planowany START: 2020-09-04 17:10 ZAKOŃCZENIE: 18:30:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 2 91
BEDNAREK Agnieszka 98-06-14 AZS Łódź (LD) x
+0.6
12.43
+0.2
12.72
+0.9
13.03
-0.5
12.83
+0.7
13.17
+0.3
13.17 25
2 9 280
MACH Natalia 99-07-14 AZS-AWF Katowice (SL) x
+1.1
12.26
-0.1
x
-0.3
12.34
+0.1
12.84
-0.1
x
+0.4
12.84 21
3 10 105
SZABLEWSKA Paulina 98-04-26 RKS Łódź (LD) 11.91
+0.2
x
+0.6
12.40
+0.4
11.99
+0.2
x
+0.1
12.43
+0.1
12.43 SB 18
4 7 213
WOTA Gaja 98-09-04 WKS Wawel Kraków (MA) 11.34
+0.3
11.60
+0.2
11.95
+0.3
11.82
+0.4
11.97
-0.1
12.14
+0.7
12.14 SB 16
5 13 361
NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 11.65
+0.6
11.73
+0.1
11.93
+0.2
x
+0.5
12.03
+0.3
11.95
+0.5
12.03 SB 14
6 11 72
BARGIELSKA Katarzyna 99-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 11.95
-0.3
x
+0.7
r
-



11.95 12
7 12 2
DWORAK Anna 98-03-06 KS AZS AWF Wrocław (DS) x
+0.9
11.62
-0.2
11.31
+0.1
11.17
-0.1
11.62
+0.1
11.76
-0.9
11.76 10
8 1 39
KACZMAREK Zuzanna 00-06-29 KSLZS Kruszwica (KP) 11.38
+0.5
11.59
+0.3
11.42
+1.0
r
-


11.59 SB 8
9 3 322
TWARDOWSKA Patrycja 99-02-18 MUKS Kadet Rawicz (WP) 11.25
-0.1
11.36
+0.5
11.45
+0.4



11.45
10 5 201
STASIAK Anna 99-03-16 KS AZS AWF Kraków (MA) 11.44
+0.3
x
-0.1
x
+0.2



11.44
11 4 92
PABIANEK Angelika 99-03-12 AZS Łódź (LD) 11.08
+0.2
11.25
-0.7
11.21
+0.1



11.25 SB
12 8 183
ŁADA Marta 00-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 10.09
+0.2
10.90
+0.9
11.11
-0.1



11.11
13 6 127
JĘDRZEJCZYK Dominika 99-08-11 AZS-AWF Warszawa (MZ) 11.02
+0.2
11.06
+0.2
x
+0.3



11.06
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 WOTA Gaja 98 WKS Wawel Kraków 13.44
2 BEDNAREK Agnieszka 98 AZS Łódź 13.07
3 SZABLEWSKA Paulina 98 RKS Łódź 12.91
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 SZÓSTAK Adrianna 96 OŚ AZS Poznań 13.29
2 BEDNAREK Agnieszka 98 AZS Łódź 13.28
3 GODLEWSKA Katarzyna 97 SKLA Sopot 12.52
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.57347106933594 s.