39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-30 16:22:27
Kt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

12:40  Trójskok K 
12:50  Kula M 
12:50  Kula K 
13:30  100 m K  [el]
14:15  Tyczka K 
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Oszczep M 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:12  110 m pł M  [el]
16:17  Oszczep K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:00  Wzwyż M 
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Młot M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 4.92 ISINBAYEVA Yelena RUS Bruxelles (BEL) 2004-09-03
RP (U23) 4.62 PYREK Monika LECHIA Gdańsk London (GBR) 2002-08-23
 

Data aktualizacji: 2022-07-30 16:22:27
Tyczka K Planowany START: 2022-07-30 14:15 ZAKOŃCZENIE: 15:55:00 DEKORACJA 16:55
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 3.00 3.20 3.40 3.60 3.70 3.80 3.90 wynik inf punkty
1 8 12 ŁYKO Anna 01-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - o xxo o o r 3.80 25
2 6 176 SZYMANEK Maja 00-07-05 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - o o o xxx 3.70 21
3 5 382 BRYKAŁA Dominika 02-03-31 UKS OSoT Szczecin (ZP) - - xo o o xxx 3.70 PB 18
4 7 362 BARTKOWIAK Agnieszka 02-09-20 SL Olimpia Poznań (WP) o o o xxx 3.40 16
5 4 383 BURLIKOWSKA Natalia 02-08-06 UKS OSoT Szczecin (ZP) o o xxx 3.20 14
6 2 238 LACH Aleksandra 00-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) xo o xxx 3.20 12
7 3 133 JÓŹWIAK Zofia 01-06-02 RKS Łódź (LD) o xo xxx 3.20 9
7 10 141 ŚMIAŁKOWSKA Maja 02-04-30 RKS Łódź (LD) - xo xxx 3.20 9
9 9 139 PLAK Malwina 02-01-08 RKS Łódź (LD) - xxo xxx 3.20
1 131 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 01-12-28 RKS Łódź (LD) xxx NM
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 KASZUBA Agnieszka 98 KL Gdynia 4.00
2 LIPIŃSKA Milena 99 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 3.90
3 SZYMANEK Maja 00 AZS-AWF Warszawa 3.50
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 ŁYKO Anna 01 KS AZS AWF Wrocław 4.15
2 KALITTA Victoria 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.10
3 SZYMANEK Maja 00 AZS-AWF Warszawa 3.90
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0647421 s. | Mem: 1.25 megabytes