38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-24 18:33:20
Ko 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  Tyczka K 
14:30  Trójskok M 
15:05  Oszczep M 
15:10  400 m K  [s]
15:25  400 m M  [s]
15:50  100 m M  [el]
16:05  Kula K 
16:22  100 m pł K  [el]
16:40  Oszczep K 
16:50  100 m M  [F]
16:55  Trójskok K 
17:06  100 m K  [el]
17:30  100 m pł K  [F]
17:40  110 m pł M  [el]
18:00  100 m K  [F]
18:12  100 m K (PK)  [s]
18:15  Wzwyż K 
18:20  Kula M 
18:40  110 m pł M  [F]
18:50  Młot K 
18:55  800 m K  [s]
19:15  800 m M  [s]
19:35  3000 m prz. M  [s]
19:50  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 68.43 KOLAK Sara CRO Lausanne (SUI) 2017-07-06
RP (U23) 60.75 MRÓWKA Monika AZS-AWF Wrocław Biała Podlaska 2001-06-02
RP (U23) 67.11 ANDREJCZYK Maria LLKS Hańcza Suwałki Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-16
 

Data aktualizacji: 2021-07-24 18:33:20
Oszczep K Planowany START: 2021-07-24 16:40 ZAKOŃCZENIE: 17:55:00 DEKORACJA 18:15
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 408
MAŚLAK Małgorzata 01-01-24 ULKS Tychowo (ZP) 50.16 52.05 56.06 x r 56.06 PB 25
2 8 205
HAJDROWSKA Joanna 99-08-28 RLTL Optima Radom (MZ) x x 48.14 48.71 48.38 48.91 48.91 21
3 2 276
ANTONIAK Angelika 00-05-29 KS Podlasie Białystok (PD) x 42.57 42.99 45.84 48.05 47.37 48.05 SB 18
4 9 56
SIEMBRZUCH Wiktoria 01-05-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 40.35 43.36 39.95 46.87 x 43.86 46.87 SB 16
5 3 179
SŁOCKA Julia 01-02-18 AZS-AWF Warszawa (MZ) 36.68 37.91 44.28 x x x 44.28 14
6 5 323
BEDNAREK Aleksandra 01-04-22 AZS-AWF Katowice (SL) 39.21 x 39.41 40.26 41.38 40.69 41.38 12
7 4 24
OLSZOWY Martyna 00-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 35.82 39.22 38.83 37.58 37.02 x 39.22 SB 10
8 7 74
TABACZYŃSKA Weronika 01-07-06 AZS UMCS Lublin (LU) 34.73 32.38 38.87 36.88 x 36.80 38.87 PB 8
9 11 58
BAJOR Magdalena 99-01-13 AZS UMCS Lublin (LU) 35.19 x 35.66 35.66
10 13 201
PAWŁOWSKA Gabriela 99-04-16 OKS Skra Warszawa (MZ) x 33.42 33.63 33.63 SB
1 197
LEWANDOWSKA Martyna 00-10-26 MLKL Płock (MZ) DNS
10 377
TRZASKALSKA Agata 99-03-31 PLKS Gwda Piła (WP) DNS
12 181
STYŚ Agata 01-03-13 AZS-AWF Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 MARUSZEWSKA Klaudia 97 KS AZS UWM Olsztyn 53.52
2 OSTROWSKA Aleksandra 97 AZS-AWFiS Gdańsk 50.80
3 SZAŁAS Julia 98 AZS-AWF Gorzów 48.80
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 HAJDROWSKA Joanna 99 RLTL ZTE Radom 52.54
2 ANTONIAK Angelika 00 KS Podlasie Białystok 51.83
3 ADAMASZEK Magdalena 98 AZS-AWF Katowice 45.29
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.7272611 s. | Mem: 1.25 megabytes