37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-04 18:30:28
Ko 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



13:17  Młot K 
13:20  Tyczka K 
13:30  Trójskok M 
14:31  100 m M  [el]
15:00  100 m K  [el]
15:25  Ceremonia otwarcia 
15:33  Kula K 
15:35  400 m K  [s]
15:40  Oszczep M 
15:55  400 m M  [s]
16:00  Wzwyż K 
16:26  100 m M  [F]
16:35  100 m K  [F]
16:48  110 m pł M  [el]
17:00  Kula M 
17:10  Trójskok K 
17:13  100 m pł K dod  [s]
17:25  1500 m K  [s]
17:35  1500 m M  [s]
17:35  Oszczep K 
17:50  110 m pł M  [F]
18:00  100 m pł K  [F]
18:15  3000 m prz. K  [s]
18:30  3000 m prz. M  [s]
REKORDY
RE (U23) 68.43 KOLAK Sara CRO Lausanne 2017-07-06
RP (U23) 60.75 MRÓWKA Monika AZS-AWF Wrocław Biała Podlaska 2001-06-02
RP (U23) 61.48* WITEK Marcelina SKLA Sopot Złocieniec 2016-04-30
RP (U23) 64.08* ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki Warszawa 2016-05-21
RP (U23) 67.11* ANDREJCZYK Maria LLKS Hańcza Suwałki Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-16
 

Data aktualizacji: 2020-09-04 18:30:28
Oszczep K Planowany START: 2020-09-04 17:35 ZAKOŃCZENIE: 18:19:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 165
HAJDROWSKA Joanna 99-08-28 RLTL ZTE Radom (MZ) 47.40 48.93 51.96 52.54 51.69 51.11 52.54 PB 25
2 10 227
ANTONIAK Angelika 00-05-29 KS Podlasie Białystok (PD) 51.83 46.81 49.02 x 41.99 x 51.83 PB 21
3 12 268
ADAMASZEK Magdalena 98-07-17 AZS-AWF Katowice (SL) 44.73 44.26 43.46 x 45.29 x 45.29 SB 18
4 8 86
SZAŁAS Julia 98-10-24 AZS-AWF Gorzów (LB) 37.39 38.47 42.37 x 38.55 x 42.37 16
5 9 45
BAJOR Magdalena 99-01-13 AZS UMCS Lublin (LU) 37.39 38.69 41.19 38.99 x 40.65 41.19 14
6 11 242
ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 36.74 36.94 37.81 39.81 39.38 38.39 39.81 SB 12
7 1 153
LEWANDOWSKA Martyna 00-10-26 MLKL Płock (MZ) 39.66 37.36 x x x x 39.66 10
8 3 363
KALICKA Natalia 98-05-16 MKL Szczecin (ZP) 33.10 33.81 37.44 35.58 x 35.30 37.44 8
9 4 158
PAWŁOWSKA Gabriela 99-04-16 OKS Skra Warszawa (MZ) 34.37 x 36.26 36.26 SB
10 2 21
OLSZOWY Martyna 00-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) x 32.77 35.87 35.87
11 6 311
CZACHOWSKA Martyna 00-02-13 KS Gwardia Piła (WP) 31.43 29.87 x 31.43
5 143
CHAŁUPKA Milena 00-11-14 KS Warszawianka W-wa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 MARUSZEWSKA Klaudia 97 KS AZS UWM Olsztyn 53.52
2 OSTROWSKA Aleksandra 97 AZS-AWFiS Gdańsk 50.80
3 SZAŁAS Julia 98 AZS-AWF Gorzów 48.80
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 MARUSZEWSKA Klaudia 97 LKS Jantar Ustka 53.61
2 ANDREJCZYK Maria 96 LUKS Hańcza Suwałki 53.39
3 OSTROWSKA Aleksandra 97 AZS-AWFiS Gdańsk 50.68
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.29536986351013 s.