39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 15:43:38
Kmłot 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:30  W dal K 
10:40  Wzwyż K 
11:00  Dysk M 
12:20  W dal M 
12:21  200 m K  [s]
12:42  Dysk K 
12:45  200 m M  [s]
13:18  400 m pł K  [s]
13:36  400 m pł M  [s]
13:40  Tyczka M 
13:52  1500 m K  [s]
14:05  1500 m M  [s]
14:25  Młot K 
15:00  4x100 m K  [s]
15:16  4x100 m M  [s]
15:37  4x400 m K  [s]
15:48  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 77.06 LYSENKO Tatyana RUS Moskva (RUS) 2005-07-15
RP (U23) 72.74 KOPRON Malwina OŚ AZS Poznań Białystok 2016-06-01
 

Data aktualizacji: 2022-07-31 15:43:38
Młot K Planowany START: 2022-07-31 14:25 ZAKOŃCZENIE: 15:25:00 DEKORACJA 15:55
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 167 RÓŻAŃSKA Ewa 00-12-22 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 64.37 65.76 x 66.85 x - 66.85 25
2 11 56 NOWACZEWSKA Aleksandra 02-10-31 LUKS Start Nakło (KP) 54.54 59.24 59.53 61.20 61.11 58.70 61.20 21
3 1 187 BOMBA Karolina 02-01-11 OKS Skra Warszawa (MZ) 55.52 x 56.24 59.13 60.20 58.05 60.20 SB 18
4 5 19 RADAWIEC Martyna 02-05-17 KS AZS AWF Wrocław (DS) 44.97 44.40 43.28 48.32 45.65 x 48.32 16
5 3 104 DOBROWOLSKA Aleksandra 00-03-02 AZS-AWF Gorzów (LB) 44.26 47.74 47.50 44.69 41.04 46.07 47.74 14
6 12 353 SENKOWSKA Karolina 02-02-08 OŚ AZS Poznań (WP) 38.17 x 46.03 46.00 42.98 x 46.03 12
7 2 344 KOMISARCZYK Zuzanna 01-06-19 OŚ AZS Poznań (WP) 44.83 44.40 44.61 42.17 45.20 42.29 45.20 10
8 7 342 JAGIEŁKA Gabriela 02-05-16 OŚ AZS Poznań (WP) 41.63 42.61 42.18 43.99 41.85 43.97 43.99 SB 8
9 9 110 DUDKIEWICZ Alicja 02-04-12 MLKS Agros Żary (LB) 40.53 x x 40.53
10 8 38 CHILLA Dominika 02-04-05 BKS Bydgoszcz (KP) 39.78 36.27 37.98 39.78
11 4 81 LENKIEWICZ Aneta 02-08-29 KS Agros Zamość (LU) 33.83 x 36.03 36.03
10 191 PAWŁOWSKA Honorata 02-11-28 OKS Skra Warszawa (MZ) x x x NM
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 RÓŻAŃSKA Ewa 00 MKLA Łęczyca 61.06
2 OSIAK Aleksandra 99 AZS UMCS Lublin 51.77
3 JAKUBOWSKA Pamela 98 LUKS Orkan Września 50.00
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 RÓŻAŃSKA Ewa 00 AZS-AWF Warszawa 63.14
2 OSIAK Aleksandra 99 AZS UMCS Lublin 50.96
3 KLIMASZ Jolanta 01 UKS Achilles Leszno 48.70
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0558231 s. | Mem: 1.25 megabytes