35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SIERADZ, 30.06-01.07.2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-30 17:53:42
Kmłot
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-30
DZIEŃ 2
2018-07-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

12:55  Tyczka K 
13:00  Wzwyż K 
13:03  Trójskok M 
13:05  Młot K 
13:55  110 m pł M  [el]
14:15  100 m pł K  [el]
14:30  Ceremonia otwarcia 
15:00  110 m pł M  [F]
15:13  100 m pł K  [F]
15:18  Oszczep M 
15:21  Kula K 
15:22  400 m M  [s]
15:45  400 m K  [s]
16:12  1500 m K  [s]
16:21  1500 m M  [s]
16:35  3000 m prz. M  [s]
16:40  Oszczep K 
16:45  Trójskok K 
16:55  100 m M  [el]
17:00  Kula M 
17:15  100 m K  [el]
17:35  3000 m prz. K  [s]
17:55  100 m M  [F]
18:10  100 m K  [F]
REKORDY
RE (U23) 77.06 LYSENKO Tatyana RUS Moscow 2005-07-15
RP 82.98 WŁODARCZYK Anita Skra Warszawa Warszawa (PGE Stadion Narodowy) 2016-08-28
RP (U23) 72.60 SKOLIMOWSKA Kamila WARSZAWIANKA Bydgoszcz 2002-06-08
RP (U23) 72.74* KOPRON Malwina OŚ AZS Poznań Białystok 2016-06-01
Min. ME 70.00 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-06-30 17:53:42
Młot K - FINAŁ Planowany START: 2018-06-30 13:05 ZAKOŃCZENIE: 13:55:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 4 329
FURMANEK Katarzyna 96-02-19 KKL Kielce (SK) 64.99 66.06 x x 64.51 64.48 66.06 25
2 1 88
ŚMIECH Aleksandra 97-10-02 KS Agros Zamość (LU) 62.38 61.27 64.73 x 61.09 64.27 64.73 PB 21
3 10 149
ŁEPKOWSKA Kinga 97-04-30 AZS-AWF Warszawa (MZ) 61.92 61.35 58.95 x 61.94 60.59 61.94 SB 18
4 11 340
KACZMAREK Marika 96-04-25 MUKS Kadet Rawicz (WP) 55.80 58.85 60.10 60.13 59.09 60.13 60.13 16
5 2 153
ROSIAK Sara 97-05-11 AZS-AWF Warszawa (MZ) 54.40 55.27 57.19 56.18 55.71 x 57.19 14
6 7 385
ZYCER Magdalena 97-07-21 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 49.84 x 52.93 x x 51.79 52.93 SB 12
7 3 336
JAKUBOWSKA Pamela 98-04-29 LUKS Orkan Września (WP) x 51.81 x x x 51.29 51.81 10
8 12 87
SOŁODUCHA Emilia 98-12-04 KS Agros Zamość (LU) 44.55 47.01 49.86 x x 46.73 49.86 8
9 5 384
OCIEPA Barbara 97-05-21 LLKS Pomorze Stargard (ZP) x 44.04 43.87 44.04 SB
10 8 121
PIONTEK Maria 97-01-06 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 40.16 41.98 40.75 41.98 SB
11 6 119
GUZ Karolina 98-01-26 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 27.28 x 25.07 27.28
9 225
BOBA Anna 98-04-18 ULKS Bielgim Bielany (MA) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.06148099899292 s.