37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-04 16:49:03
Kkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



13:17  Młot K 
13:20  Tyczka K 
13:30  Trójskok M 
14:31  100 m M  [el]
15:00  100 m K  [el]
15:25  Ceremonia otwarcia 
15:33  Kula K 
15:35  400 m K  [s]
15:40  Oszczep M 
15:55  400 m M  [s]
16:00  Wzwyż K 
16:26  100 m M  [F]
16:35  100 m K  [F]
16:48  110 m pł M  [el]
17:00  Kula M 
17:10  Trójskok K 
17:13  100 m pł K dod  [s]
17:25  1500 m K  [s]
17:35  1500 m M  [s]
17:35  Oszczep K 
17:50  110 m pł M  [F]
18:00  100 m pł K  [F]
18:15  3000 m prz. K  [s]
18:30  3000 m prz. M  [s]
REKORDY
RE (U23) 22.53 LISOVSKAYA Natalya URS Sochi 1984-05-27
RP (U23) 18.44 WOLSKA Małgorzata ZAWISZA Bydgoszcz Sopot 1987-07-25
 

Data aktualizacji: 2020-09-04 16:49:03
Kula K Planowany START: 2020-09-04 15:33 ZAKOŃCZENIE: 16:15:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 5 137
ŚLEPOWROŃSKA Maja 98-12-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) 16.16 x x x 16.08 16.25 16.25 25
2 2 252
URBAN Karolina 98-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 14.73 14.83 x 14.33 x 15.13 15.13 21
3 6 96
RÓŻAŃSKA Ewa 00-12-22 MKLA Łęczyca (LD) 14.05 x x 14.57 x 14.95 14.95 SB 18
4 4 303
NOWAK Barbara 00-07-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 11.83 12.99 13.42 14.87 13.55 14.11 14.87 PB 16
5 8 162
FLISEK Barbara 99-11-17 OKS Start Otwock (MZ) 13.53 13.70 13.55 x x 13.89 13.89 SB 14
6 10 165
HAJDROWSKA Joanna 99-08-28 RLTL ZTE Radom (MZ) 12.67 12.84 - r 12.84 12
7 3 121
CISICKA Natalia 98-07-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) x 12.12 x r 12.12 10
8 1 253
WRÓBLEWSKA Michalina 99-04-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 11.27 x 11.79 x 10.58 11.07 11.79 SB 8
9 7 242
ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 10.83 11.75 11.65 11.75
10 9 142
SALAMOŃCZYK Katarzyna 99-11-29 GKS Wilga Garwolin (MZ) x 11.37 10.73 11.37 =PB
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 ŚLEPOWROŃSKA Maja 98 AZS-AWF Warszawa 16.17
2 URBAN Karolina 98 AZS-AWFiS Gdańsk 14.56
3 FLISEK Barbara 99 OKS Start Otwock 13.88
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 KARDASZ Klaudia 96 KS Podlasie Białystok 17.46
2 NIEDBAŁA Anna 98 WKS Wawel Kraków 16.13
3 ŚLEPOWROŃSKA Maja 98 MKS Pułtusk 15.24
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.22710704803467 s.