35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SIERADZ, 30.06-01.07.2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-06-30 17:53:52
Kkula
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-30
DZIEŃ 2
2018-07-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

12:55  Tyczka K 
13:00  Wzwyż K 
13:03  Trójskok M 
13:05  Młot K 
13:55  110 m pł M  [el]
14:15  100 m pł K  [el]
14:30  Ceremonia otwarcia 
15:00  110 m pł M  [F]
15:13  100 m pł K  [F]
15:18  Oszczep M 
15:21  Kula K 
15:22  400 m M  [s]
15:45  400 m K  [s]
16:12  1500 m K  [s]
16:21  1500 m M  [s]
16:35  3000 m prz. M  [s]
16:40  Oszczep K 
16:45  Trójskok K 
16:55  100 m M  [el]
17:00  Kula M 
17:15  100 m K  [el]
17:35  3000 m prz. K  [s]
17:55  100 m M  [F]
18:10  100 m K  [F]
REKORDY
RE (U23) 22.53 LISOVSKAYA Natalya URS Sochi 1984-05-27
RP 19.58 CHEWIŃSKA Ludwika GWARDIA Warszawa Bydgoszcz 1976-06-26
RP (U23) 18.44 WOLSKA Małgorzata ZAWISZA Bydgoszcz Sopot 1987-07-25
Min. ME 17.00 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-06-30 17:53:52
Kula K - FINAŁ Planowany START: 2018-06-30 15:21 ZAKOŃCZENIE: 16:08:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 243
KARDASZ Klaudia 96-05-02 KS Podlasie Białystok (PD) x 17.40 x x x 17.46 17.46 25
2 7 229
NIEDBAŁA Anna 98-07-10 WKS Wawel Kraków (MA) 14.96 15.74 x 15.71 15.73 16.13 16.13 SB 21
3 5 170
ŚLEPOWROŃSKA Maja 98-12-02 MKS Pułtusk (MZ) 14.45 x x x 15.24 x 15.24 SB 18
4 13 281
URBAN Karolina 98-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 13.34 13.98 13.52 x 14.07 14.07 16
5 12 208
MIREK Ewa 97-04-21 KS AZS AWF Kraków (MA) 12.48 13.67 x 12.55 12.83 13.07 13.67 PB 14
6 2 155
STARUCH Ewa 98-05-13 AZS-AWF Warszawa (MZ) 12.14 13.34 12.18 12.71 13.13 x 13.34 PB 12
7 11 57
ZEZULA Wiktoria 96-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x 12.48 12.29 x 12.49 12.34 12.49 10
8 3 318
CISICKA Natalia 98-07-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 11.26 11.56 12.40 x x x 12.40 8
9 4 258
JAROSZEWICZ Anna 96-07-14 MKS Juvenia Białystok (PD) 11.67 12.38 12.12 12.38 SB
10 1 149
ŁEPKOWSKA Kinga 97-04-30 AZS-AWF Warszawa (MZ) 11.17 12.28 x 12.28 SB
11 8 211
PIERCHAŁA Renata 96-03-05 KS AZS AWF Kraków (MA) 12.26 12.22 x 12.26
12 10 336
JAKUBOWSKA Pamela 98-04-29 LUKS Orkan Września (WP) 11.06 x x 11.06 PB
13 9 172
SZYGOSKA Joanna 97-12-17 MLKL Płock (MZ) 10.78 10.97 10.84 10.97 SB

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.04696798324585 s.