37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-05 11:56:49
Kdysk 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



11:00  Dysk K 
11:05  Tyczka M 
12:00  400 m pł K  [s]
12:05  W dal M 
12:20  400 m pł M  [s]
12:45  Dysk M 
12:40  200 m K  [s]
13:00  200 m M  [s]
13:20  800 m K  [s]
13:40  800 m M  [s]
13:55  Wzwyż M 
14:00  W dal K 
14:05  4x100 m K  [s]
14:25  4x100 m M  [s]
14:30  Młot M 
14:40  5000 m M  [s]
15:00  5000 m K  [s]
15:25  4x400 m K  [s]
15:35  4x400 m M  [s]
REKORDY
RE (U23) 73.36 MESZYNSKI Irina GDR Praga 1984-08-17
RP (U23) 64.56 KATEWICZ Renata START Łódź Łódź 1987-06-16
 

Data aktualizacji: 2020-09-05 11:56:49
Dysk K Planowany START: 2020-09-05 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:45:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 4 252
URBAN Karolina 98-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 53.54 53.47 x 53.52 x x 53.54 25
2 6 137
ŚLEPOWROŃSKA Maja 98-12-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) 46.06 x x 46.08 44.50 45.03 46.08 SB 21
3 1 360
MENDYK Izabela 98-01-27 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 39.68 39.58 43.16 40.41 x x 43.16 SB 18
4 7 155
OLSZEWSKA Magdalena 99-06-25 OKLA Ostrołęka (MZ) 35.82 40.18 39.88 37.47 x 41.43 41.43 16
5 9 98
PIECHOTA Justyna 00-07-12 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x 36.31 40.93 x 37.50 40.60 40.93 14
6 8 289
TYMIŃSKA Martyna 98-11-04 AZS-AWF Katowice (SL) 40.25 x x x x 39.50 40.25 12
7 2 253
WRÓBLEWSKA Michalina 99-04-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 38.29 34.91 38.57 37.16 35.88 34.59 38.57 10
8 5 299
SMALCERZ Karolina 99-04-02 MCKiS Jaworzno (SL) 32.99 x 33.35 33.02 32.89 34.78 34.78 8
9 10 142
SALAMOŃCZYK Katarzyna 99-11-29 GKS Wilga Garwolin (MZ) 31.90 30.34 31.83 31.90
10 3 303
NOWAK Barbara 00-07-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) x 31.27 x 31.27
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 URBAN Karolina 98 AZS-AWFiS Gdańsk 54.22
2 KULAK Agnieszka 99 LKS Jantar Ustka 48.01
3 MENDYK Izabela 98 UKS Sokół Węgorzewo 45.29
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 URBAN Karolina 98 AZS-AWFiS Gdańsk 50.85
2 GRUBBA Aleksandra 96 AZS-AWFiS Gdańsk 50.02
3 STARUCH Ewa 98 AZS-AWF Warszawa 44.58
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.51257801055908 s.