35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SIERADZ, 30.06-01.07.2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-01 11:32:35
Kdysk
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-06-30
DZIEŃ 2
2018-07-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW

09:30  5000 m K  [s]
09:55  5000 m M  [s]
10:25  Dysk K 
10:30  4x100 m M  [s]
10:46  4x100 m K  [s]
12:15  W dal K 
12:30  Dysk M 
12:55  Tyczka M 
13:00  400 m pł M  [s]
13:25  400 m pł K  [s]
13:53  200 m M  [el]
14:02  W dal M 
14:15  Młot M 
14:20  200 m K  [s]
14:00  Wzwyż M 
14:45  800 m M  [s]
15:10  800 m K  [s]
15:31  4x400 m M  [s]
15:48  4x400 m K  [s]
REKORDY
RE (U23) 73.36 MESZYNSKI Irina GDR Praga 1984-08-17
RP 66.18 KATEWICZ Renata START Łódź Łódź 1988-08-07
RP (U23) 64.56 KATEWICZ Renata START Łódź Łódź 1987-06-16
Min. ME 58.00 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-07-01 11:32:35
Dysk K - FINAŁ Planowany START: 2018-07-01 10:25 ZAKOŃCZENIE: 11:15:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 2 281
URBAN Karolina 98-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 49.24 x x x 50.85 x 50.85 25
2 12 271
GRUBBA Aleksandra 96-06-19 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 43.68 50.02 x x 49.81 48.57 50.02 21
3 15 155
STARUCH Ewa 98-05-13 AZS-AWF Warszawa (MZ) 42.20 x 42.91 41.84 44.58 43.49 44.58 SB 18
4 3 382
MENDYK Izabela 98-01-27 UKS Sokół Węgorzewo (WN) x x 41.40 43.75 40.48 42.40 43.75 PB 16
5 14 272
HUNIEWICZ Natalia 98-08-10 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 42.58 41.63 x x x 40.65 42.58 14
6 6 170
ŚLEPOWROŃSKA Maja 98-12-02 MKS Pułtusk (MZ) 41.08 x x x x 42.57 42.57 12
7 8 329
FURMANEK Katarzyna 96-02-19 KKL Kielce (SK) 35.28 40.06 41.37 42.26 41.98 41.20 42.26 SB 10
8 7 390
MIŚLIWICKA Magdalena 97-01-09 MKL Szczecin (ZP) x 39.57 x 39.11 37.84 x 39.57 8
9 10 265
DAWIDOWSKA Sandra 98-03-31 UKS 19 Bojary Białystok (PD) x 37.46 37.14 37.46
10 13 258
JAROSZEWICZ Anna 96-07-14 MKS Juvenia Białystok (PD) 35.86 36.31 37.09 37.09 SB
11 11 312
TYMIŃSKA Martyna 98-11-04 AZS-AWF Katowice (SL) x 36.31 x 36.31
12 4 70
DĄBROWSKA Anna 96-05-13 AZS UMCS Lublin (LU) x 34.87 35.39 35.39
13 9 148
LEMIESZEWSKA Marta 97-12-10 AZS-AWF Warszawa (MZ) 29.96 30.65 31.38 31.38
14 1 172
SZYGOSKA Joanna 97-12-17 MLKL Płock (MZ) 30.52 x x 30.52
15 5 171
NISZTOR Kinga 96-07-26 MLKL Płock (MZ) x x 28.92 28.92

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.034093141555786 s.