39. PZLA Mistrzostwa Polski U23
POZNAŃ, 30-31 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-31 14:05:15
K100 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-07-30
DZIEŃ 2
2022-07-31
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

12:40  Trójskok K 
12:50  Kula M 
12:50  Kula K 
13:30  100 m K  [el]
14:15  Tyczka K 
14:25  400 m K  [s]
14:30  Trójskok M 
14:35  Oszczep M 
14:55  100 m K  [F]
15:15  400 m M  [s]
15:48  100 m pł K  [el]
16:12  110 m pł M  [el]
16:17  Oszczep K 
16:48  100 m pł K  [F]
17:00  Wzwyż M 
17:15  110 m pł M  [F]
17:33  100 m M  [el]
18:00  Młot M 
18:07  800 m M  [s]
18:23  800 m K  [s]
18:45  100 m M  [F]
19:00  3000 m prz. M  [s]
19:15  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 10.88 OELSNER Marlies GDR Dresden (GDR) 1977-07-01
RP (U23) 11.07 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice Berlin (GER) 2019-09-01
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-31 14:05:15
100 m K - FINAŁ Planowany START: 2022-07-30 14:55 WYSTARTOWANO: 14:56:58 DEKORACJA 15:35
-2.2 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 4 310 STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 KS AZS AWF Katowice (SL) 11.51 0.158 25
2 5 96 HOROWSKA Nikola 01-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 11.69 0.159 21
3 6 79 JASTRZĄB Izabela 00-02-10 KS Agros Zamość (LU) 11.82 0.251 18
4 3 8 GĄSIOR Adriana 01-10-20 KS AZS AWF Wrocław (DS) 11.87 0.177 16
5 8 369 RUTKOWSKA Wiktoria 01-01-23 LUKS Orneta (WN) 12.13 (124) 0.205 14
6 1 243 DĄBEK Emilia 01-11-27 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 12.13 (126) 0.294 12
7 7 85 ROMASZKO Monika 02-04-13 KS Agros Zamość (LU) 12.14 0.163 10
8 2 61 BORZEWSKA Zuzanna 01-11-26 MKL Toruń (KP) 12.25 0.270 8
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 ADAMEK Klaudia 99 KS Gwardia Piła 11.48
2 GUZOWSKA Paulina 00 AZS-AWF Katowice 11.57
3 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 11.62
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Suwałki)
1 GĄSIOR Adriana 01 KS AZS AWF Wrocław 11.47
2 STEFANOWICZ Magdalena 00 AZS-AWF Katowice 11.55
3 HOROWSKA Nikola 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 11.67
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0691891 s. | Mem: 1.25 megabytes