38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-24 18:43:13
K100 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-24
DZIEŃ 2
2021-07-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  Tyczka K 
14:30  Trójskok M 
15:05  Oszczep M 
15:10  400 m K  [s]
15:25  400 m M  [s]
15:50  100 m M  [el]
16:05  Kula K 
16:22  100 m pł K  [el]
16:40  Oszczep K 
16:50  100 m M  [F]
16:55  Trójskok K 
17:06  100 m K  [el]
17:30  100 m pł K  [F]
17:40  110 m pł M  [el]
18:00  100 m K  [F]
18:12  100 m K (PK)  [s]
18:15  Wzwyż K 
18:20  Kula M 
18:40  110 m pł M  [F]
18:50  Młot K 
18:55  800 m K  [s]
19:15  800 m M  [s]
19:35  3000 m prz. M  [s]
19:50  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
RE (U23) 10.88 GÖHR Marlies GDR Dresden (GDR) 1977-07-01
RP (U23) 11.07 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice Berlin (GER) 2019-09-01
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-07-24 18:43:13
100 m K - FINAŁ Planowany START: 2021-07-24 18:00 WYSTARTOWANO: 18:00:36 DEKORACJA 18:30
+1.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 4 5
GĄSIOR Adriana 01-10-20 KS AZS AWF Wrocław (DS) 11.47 0.152 PB 25
2 3 339
STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 AZS-AWF Katowice (SL) 11.55 0.178 21
3 5 385
HOROWSKA Nikola 01-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 11.67 0.252 PB 18
4 8 239
STRUZIK Alicja 01-06-09 KS AZS AWF Kraków (MA) 11.70 0.184 PB 16
5 6 393
RUTKOWSKA Wiktoria 01-01-23 LUKS Orneta (WN) 11.70 0.201 PB 14
6 7 351
POLAK Julia 01-05-09 TL ROW Rybnik (SL) 11.73 0.196 12
7 2 214
POTASZNIK Alicja 00-04-24 RLTL Optima Radom (MZ) 11.80 0.182 PB 10
8 1 52
BORZEWSKA Zuzanna 01-11-26 MKL Toruń (KP) 11.88 0.198 PB 8
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL ZTE Radom 11.51
2 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 11.52
3 MIERZYŃSKA Jagoda 98 KS AZS AWF Wrocław 11.72
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Biała Podlaska)
1 ADAMEK Klaudia 99 KS Gwardia Piła 11.48
2 GUZOWSKA Paulina 00 AZS-AWF Katowice 11.57
3 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 11.62
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.1973979 s. | Mem: 1.25 megabytes