37. PZLA Mistrzostwa Polski U23
BIAŁA PODLASKA, 4-5 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-05 15:47:59
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p d 100p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-04
DZIEŃ 2
2020-09-05
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



13:17  Młot K 
13:20  Tyczka K 
13:30  Trójskok M 
14:31  100 m M  [el]
15:00  100 m K  [el]
15:25  Ceremonia otwarcia 
15:33  Kula K 
15:35  400 m K  [s]
15:40  Oszczep M 
15:55  400 m M  [s]
16:00  Wzwyż K 
16:26  100 m M  [F]
16:35  100 m K  [F]
16:48  110 m pł M  [el]
17:00  Kula M 
17:10  Trójskok K 
17:13  100 m pł K dod  [s]
17:25  1500 m K  [s]
17:35  1500 m M  [s]
17:35  Oszczep K 
17:50  110 m pł M  [F]
18:00  100 m pł K  [F]
18:15  3000 m prz. K  [s]
18:30  3000 m prz. M  [s]
REKORDY
RE (U23) 77.06 LYSENKO Tatyana RUS Moscow 2005-07-15
RP (U23) 72.60 SKOLIMOWSKA Kamila WARSZAWIANKA Bydgoszcz 2002-06-08
RP (U23) 72.74 KOPRON Malwina OŚ AZS Poznań Białystok 2016-06-01
 

Data aktualizacji: 2020-09-04 14:26:19
Młot K Planowany START: 2020-09-04 13:17 ZAKOŃCZENIE: 14:03:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 4 96
RÓŻAŃSKA Ewa 00-12-22 MKLA Łęczyca (LD) 57.82 x x 59.08 x 61.06 61.06 25
2 7 57
OSIAK Aleksandra 99-02-06 AZS UMCS Lublin (LU) 45.36 x x 51.19 51.77 50.82 51.77 21
3 1 317
JAKUBOWSKA Pamela 98-04-29 LUKS Orkan Września (WP) 49.91 50.00 x 48.21 46.39 x 50.00 18
4 2 84
DOBROWOLSKA Aleksandra 00-03-02 AZS-AWF Gorzów (LB) 43.96 x x 46.56 44.43 x 46.56 16
5 5 222
ZIÓŁKOWSKA Natalia 00-02-17 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) x 45.26 x 46.32 x 43.10 46.32 14
6 9 65
SZPETMAŃSKA Aleksandra 99-07-19 AZS UMCS Lublin (LU) 43.42 x 42.21 42.06 x 43.18 43.42 12
7 6 221
KOTWICA Agata 00-02-09 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 40.29 x 39.62 37.61 38.87 41.67 41.67 10
8 3 100
GUZ Karolina 98-01-26 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 37.41 38.57 x x x 38.49 38.57 8
9 8 352
SKORUPIŃSKA Marta 00-01-21 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) x 33.94 x 33.94
Mistrzostwa Polski 2019 (Lublin)
1 ŚMIECH Aleksandra 97 KS Agros Zamość 64.00
2 MACIEJEWSKA Patrycja 99 UKS Achilles Leszno 61.00
3 ŁEPKOWSKA Kinga 97 AZS-AWF Warszawa 60.39
Mistrzostwa Polski 2018 (Sieradz)
1 FURMANEK Katarzyna 96 KKL Kielce 66.06
2 ŚMIECH Aleksandra 97 KS Agros Zamość 64.73
3 ŁEPKOWSKA Kinga 97 AZS-AWF Warszawa 61.94
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.28623104095459 s.